آیا تلگرام پرمیوم با هزینه های پایین قابل خرید میباشد؟

آیا تلگرام پرمیوم با هزینه های پایین قابل خرید میباشد؟


اگر بخواهیم بعد از اینستاگرام که پرمخاطب‌ترین پلتفرم شبکه‌ی مجازی است، یک اپلیکیشن پیام رسان را نام ببریم که مخاطب‌های زیادی دارد و کلیه‌ی کاربران ایرانی به آن دسترسی دارند، می‌توان تلگرام را به عنوان گزینه‌ی بعدی یاد کرد. در واقع امروزه با رشد اینترنت و شبکه‌های مجازی و با توجه به محدودیت‌های فیلترینگ که برای تمامی کاربران ایرانی وجود دارد، تلگرام جز محدود پلتفرم‌هایی است که می‌توان از آن استفاده‌ای بسیار زیاد و مفیدی کرد.

داستان تلگرام پریمیوم

تقریبا از پارسال بود که زمزمه‌هایی شنیده شد مبنی بر این که قرار است آپدیت‌های جدیدی بر روی تلگرام صورت بگیرد اما رفته رفته همه چیز تغییر کرد. به گفته‌ی بسیاری از مقالات تلگرام، پاول دورف ( برنامه نویس و مدیر کل پلتفرم تلگرام ) ایده‌ای را مطرح کرد که بتوان از این طریق بسیاری از کاربران علاوه بر بدست آوردن مزایای جدید تلگرام، بتوانند کسب درآمد کنند و ایده‌ی تلگرام پریمیوم بدین شکل مطرح شد.

البته باید عنوان کرد که با وجود استقبال بسیار زیادی که از اشتراک پریمیوم تلگرام شده اما بسیاری از برنامه نویسان تلگرام از جمله پاول دورف، اذعان کرده‌اند که قرار است آپدیت‌های جدیدی به تلگرام اضافه شود و تمامی آپشن‌های رایگان تلگرام، برای تمامی کاربران در سراسر دنیا رایگان خواهد بود و نیازی نیست بابت آن هزینه‌ای پرداخت کنند.

تلگرام پرمیوم

تلگرام پرمیوم، سرویس اشتراکی پیام رسان تلگرام است که کلیه‌ی کاربران می‌توانند با استفاده از پرداخت مبلغی مشخص این اشتراک را تهیه کرده و از مزیت‌های آن استفاده کنند. شما می‌توانید اشتراک تلگرام پرمیوم را به مدت زمان‌های مشخص ( 1 ماهه، 3 ماهه، 6 ماهه و حتی 1 ساله ) خریداری کنید اما توجه داشته باشید که پرداخت به صورت آنلاین و دلاری است.

با خرید اشتراک تلگرام پرمیوم شما می‌توانید از امکانات بسیار فوق العاده جذاب و جدید تلگرام استفاده کنید. از جمله‌ی این امکانات می‌توان به دریافت پک استیکری تلگرام پرمیوم اشاره کرد که تمامی کاربران را شگفت زده کرده است. طبق گفته‌ی بسیاری از متخصصان، پک استیکری تلگرام پریمیوم شامل 500 ایموجی ( اعم از ایموجی‌های متحرک و غیر متحرک ) است که به مرور قرار است به تعداد این ایموجی‌ها افزوده شود.

یکی از دلایلی که باعث شده بسیاری از کاربران خرید اشتراک پرمیوم تلگرام را هدف خود قرار دهند، استفاده از تیک آبی تلگرام است. در ابتدا تیک آبی تلگرام فقط مخصوص افراد خاص مثل سلبریتی‌ها بود که بعد از آن که باید پروسه‌ای طی می‌شد تا به تلگرام ثابت شود این اکانت واقعی است و مختص به آن شخص است، تیک آبی برای آن اکانت مد نظر قرار می‌گرفت.

اما به مرور بسیاری از کاربران این امکان را پیدا کردند که از روش‌های دیگری که کمی زمان بر بود، تیک آبی تلگرام را دریافت کنند که در ابتدا باید صفحه‌ی ویکی پدیا درست می‌کردند و یا لینک پلتفرم‌هایی که در آن فعالیت می‌کردند و از قبل تیک آبی داشتند ( مثل یوتیوب، اینستاگرام، اسنپ چت و وی کی ) را وارد ربات تلگرام می‌کردند و بعد از حدود 7 الی 10 روز در صورت تشخیص تلگرام، تیک آبی به کاربران تعلق می‌گرفت که اکنون با اشتراک پرمیوم این کار به راحتی صورت می‌گیرد.

در کنار گیفت‌ها و استیکرهای متحرک، حذف تبلیغات‌های پیاپی، مدیریت و مرتب کردن چت‌ها و همچنین افزایش حجم آپلود از 2 گیگ به 4 گیگ از دیگر مزایایی است که تلگرام پرمیوم برای شما به ارمغان می‌آورد.

قابلیت گذاشتن استوری در تلگرام

قابلیت استوری گذاشتن برای تلگرام با استفاده از نسخه‌ی تلگرام پریمیوم امکان پذیر شده و کلیه‌ی کاربران می‌توانند لحظات مهم و خوش خود را به اشتراک بگذارند.

بالا رفتن سرعت نسخه تلگرام پرمیوم

یکی از دغدغه‌های کاربران ایرانی تلگرام، میزان سرعت تلگرام بود که با نسخه‌ی تلگرام پرمیوم تا حدود بسیار زیادی این مشکل را برطرف کرده و شما می‌توانید فایل‌های خود را با سرعت بسیار زیادی آپلود یا دانلود کنید.

آیا می‌توان برای تمام اکانت‌ها تلگرام پرمیوم تهیه کرد؟

تمامی مقالات مربوط به اپلیکیشن تلگرام عنوان کرده‌اند که نسخه‌ی پرمیوم برای اکثر کاربران جهان در دسترس است اما همان اوایل عرضه‌ی تلگرام پریمیوم ( سال 2022 ) بسیاری از کاربران در بعضی از کشورهای کمتر توسعه یافته که محدودیت‌های فیلترینگ دارند، عنوان کرده بودند که نسخه‌ی پرمیوم برای ما وجود ندارد و امکان تهیه‌ی آن نیست.

اما در حال حاضر با تلاش فراوانی که از سمت برنامه نویسان و متخصصان تلگرام صورت گرفته، باعث شده که امکان خرید تلگرام پرمیوم برای تمامی کاربران در دسترس باشد.

سخن آخر

اگر قصد دارید از جای مطمئنی پرداخت دلاری خود را انجام دهید و اشتراک تلگرام پریمیوم را تهیه کنید، فروشگاه مجازیته این امکان را به تمامی مخاطب داده تا بتوانند در کم‌ترین زمان ممکن از خدمات و محصولات با کیفیت این فروشگاه استفاده کنند.

منتخب کاربران