از فروش کتاب الکترونیکی آمازون دلار کسب کنید

از فروش کتاب الکترونیکی آمازون دلار کسب کنید


برای اینکه بتوانید از فروش کتاب های الکترونیکی در آمازون دلار به دست آورید، فقط به یک چیز نیاز دارید: ایجاد یک حساب کاربری در آمازون! فروش کتاب الکترونیکی یا کتاب های ترجمه شده خود در آمازون و کسب درآمد دلاری بسیار آسان است! در این مقاله نگاهی دقیق به نحوه کسب درآمد دلاری از فروش کتاب های الکترونیکی در آمازون خواهیم داشت. مدیریت اکانت آمازون خود را فراموش نکنید، می توانید از سایت آمازون فارسی کمک بگیرید.

چرا باید کتاب های الکترونیکی را در آمازون بفروشیم؟

چه نویسنده باشی چه نباشی! می توانید در آمازون کتاب بفروشید و دلار کسب کنید. چرا نباید این کار را انجام دهید! می توانید کتاب های خود یا حتی کتاب های ترجمه شده را برای فروش در آمازون فهرست کنید. اگر خودتان نویسنده کتاب هستید، از این طریق نه تنها درآمد بیشتری کسب خواهید کرد، بلکه هزینه کمتری نیز خواهید داشت. هزینه چاپ کتاب، نگهداری آن در انبار یا حتی ارسال آن به مکان های مختلف را در نظر بگیرید. می توانید این هزینه ها را حذف کنید و درآمد بیشتری برای آن به دست آورید.

در اینجا یک نکته برای مستقیم از آمازون خرید کنید همچنین تقویت کنید اگر عاشق خرید در آمازون هستید، باید خرید در آمازون امارات را امتحان کنید. هنگام مقایسه قیمت ها، خرید از آمازون امارات بسیار راحت تر است. از طرفی خیالتان از اصل بودن کالا راحت خواهد شد.

چگونه می توانیم کتاب های الکترونیکی را در آمازون بفروشیم؟

اکنون که فهمیدید چرا باید کتاب های الکترونیکی را در آمازون بفروشید، باید به این سوال پاسخ دهیم که چگونه می توانید این کار را انجام دهید یا حتی درآمدهای ارزی آمازون را بازخرید کنید چگونه است؟! برای این کار ابتدا باید یک اکانت فروشنده آمازون ایجاد کنید. در مرحله بعد، فهرستی از کتاب های الکترونیکی که در دسترس دارید تهیه کنید. سپس باید این کتاب ها را در آمازون ثبت کنید. اکنون فقط باید منتظر خریداران کتاب باشید و در نهایت درآمد خود را از راه های ممکن در ایران نقد کنید.

آیا ارزش فروش کتاب های الکترونیکی در آمازون را دارد؟

بله برای اینکه بتوانید حساب فروشنده آمازون داشته باشید، هنگام ثبت نام دو گزینه دارید. اول اکانت فروشنده حرفه ای و دوم اکانت فروشنده غیر حرفه ای. اگر فکر می کنید فروش شما بالاست و فروشنده حرفه ای هستید، گزینه فروشنده حرفه ای را انتخاب کنید. اما بدانید که برای زنده نگه داشتن حساب خود باید ماهانه 39.99 به آمازون بپردازید. پس از پرداخت این اشتراک ماهانه، دیگر نیازی به پرداخت سهمی از هر فروش به آمازون ندارید.

اما اگر مبتدی هستید و فکر نمی کنید بیشتر از 40 کالا در ماه بفروشید، پس باید فروشنده غیر حرفه ای را انتخاب کنید. پس از انتخاب این حساب، به ازای هر کالای فروخته شده 0.99 سنت به آمازون پرداخت خواهید کرد. برای زنده نگه داشتن حساب فروشنده آماتور خود نیازی به پرداخت ماهانه یا خرید اشتراک ماهانه ندارید.

هنگامی که یکی از این دو گزینه را انتخاب کردید، نوبت به پر کردن فرم اطلاعات شامل آدرس، شماره تماس و غیره می رسد. اما شما نمی توانید از اطلاعات ایرانی خود برای آن استفاده کنید. چون متاسفانه ایران تحریم شده است. اجازه ندهید این مانع شما را از شروع کسب دلار باز دارد! در ادامه راه حلی برای رفع این مانع ارائه خواهیم کرد.

چگونه یک ایرانی می تواند فروشنده آمازون شود؟

برای اینکه بتوانید در آمازون جایگاه داشته باشید، سه راه دارید:

  1. مقیم یک کشور خارجی مورد تایید آمازون باشید.
  2. یکی از آشنایان، اقوام یا دوستان شما در خارج از ایران زندگی می کند و اطلاعات مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهد.
  3. از یک سایت واسطه کمک بگیرید.

در دو مورد اول آسان است. برای شروع فروش کافیست اطلاعات مربوط به خود یا آشنایان خود در خارج از ایران را در سایت آمازون وارد کنید. اما در مورد سوم، باید کمی بیشتر فکر کنید. شما به خدمات شرکت هایی نیاز دارید که در کشورهای خارجی حساب دارند. شما باید از خدمات آنها استفاده کنید و به عنوان بخشی از آنها یک حساب آمازون ایجاد کنید. سپس می توانید فهرست کتاب های الکترونیکی خود را در آمازون ثبت کنید تا شروع به فروش کنید.

برای فروش کتاب های الکترونیکی در آمازون، چند نکته را به خاطر بسپارید

برای فهرست کردن کتاب های خود در آمازون به یک حساب KPD نیاز دارید. این اکانت چیست؟ یعنی Kindle Direct Publishing. شما باید یک حساب Kindle باز کنید. پس از باز کردن حساب Kindle، به Seller Central بروید. گزینه Inventory را انتخاب کنید.

حالا به دنبال گزینه Add Product بگردید. در اینجا می توانید نام کتاب و شماره کتاب را وارد کنید. شماره شبک در واقع همان کدی است که در شناسنامه کتاب می بینید. در مرحله بعد قیمت کتاب را مشخص کنید. قیمت رقابتی را برای جذب خریداران تعیین کنید.

در مرحله بعد باید مشخص کنید که چگونه کتاب ها به دست خریدار می رسد. بهترین گزینه این است که همه چیز را به خود آمازون بسپارید. بنابراین گزینه BA: Fulfilled by Amazon را انتخاب کنید تا آمازون تمام کارها را انجام دهد. در نهایت تنظیمات را ذخیره کنید.

نکته بعدی که باید به آن توجه کنید، وارد کردن فهرست کتاب به قفسه کتاب آمازون است. برای انجام موفقیت آمیز این مرحله، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

  • وارد بخش ایجاد عنوان جدید شوید.
  • کتاب الکترونیکی Kindle را انتخاب کنید.
  • در صفحه باز، فرم اطلاعات کتاب را با دقت پر کنید.
  • حال دسته بندی کتاب را مشخص کنید. در اینجا باید مشخص کنید که کتاب شما به کدام ژانر تعلق دارد.
  • یک عکس 1000 پیکسلی خوب از جلد کتاب بگیرید و آن را آپلود کنید.
  • قیمت کتاب و درصدی که از فروش کتاب می گیرید را مشخص کنید.
  • اکنون تمام اقدامات را ذخیره کنید

تبریک می گویم! راه اندازی فروشگاه آمازون خود را تمام کرده اید! اکنون فقط منتظر بمانید تا آمازون کتاب شما را برای فروش نشان دهد.

در پایان باید بگوییم که این به شما بستگی دارد که چقدر از فروش کتاب های الکترونیکی در آمازون درآمد کسب خواهید کرد. می توانید قیمت را تعیین کنید. اما بهتر است قبل از تعیین قیمت، چند مقاله در مورد قیمت گذاری بخوانید تا بتوانید با اطلاعات بهتری کتاب های خود را قیمت گذاری کنید. با این روش فروش بیشتر و در نتیجه سود بیشتری خواهید داشت. حالا نظرت را بگو از فروش کتاب الکترونیکی آمازون دلار کسب کنید آیا مقرون به صرفه و امکان پذیر است؟

انتخاب شده توسط کاربران