بهترین درخواست شغلی؛ معرفی اپلیکیشن ها و سایت های شغلی

بهترین درخواست شغلی؛  معرفی اپلیکیشن ها و سایت های شغلی

[ad_1]

بهترین برنامه برای کار می تواند مهمترین ابزار برای یافتن شغل و شغل آینده باشد. در این مقاله پلازا می خواهیم به سایت های معروف درخواست کار و کاریابی اشاره کنیم.

در گذشته، اگر فردی به دنبال کار می‌گشت، می‌بایست به آژانس‌های کاریابی مراجعه می‌کرد و با پرداخت هزینه‌ای، از آن‌ها می‌خواست که با توجه به رزومه و توانایی‌هایش شغل مناسبی را به او پیشنهاد دهند یا روزنامه بخرید و با کارفرمایان مختلف تماس بگیرید. صفحه الزامات اما امروزه افراد کمی دنبال شغل می گردند و اینگونه کار می کنند و تقریباً همه از اپلیکیشن های کاریابی استفاده می کنند. اما کدام انتخاب بهتر است؟ برای مشاهده بهترین برنامه های کاریابی با ما همراه باشید.

محتوا

بهترین برنامه ها و سایت ها برای کار

اپلیکیشن ها و وبسایت های کار نه تنها جایگزین موسسات و روزنامه ها شده اند، بلکه روند ارسال رزومه، مصاحبه و استخدام را نیز تسریع زیادی کرده اند. در این مقاله نمونه هایی از بهترین اپلیکیشن های کاریابی و استخدام موجود در فضای مجازی را بررسی می کنیم.

1. دیوار; از درخواست های شغلی

اپلیکیشن دیوار در واقع یک بازار بزرگ از همه کالاها و خدماتی است که می توانید به آن فکر کنید. از ماشین و لباس گرفته تا کار و کار. کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش‌های مختلف اپلیکیشن مانند بخش استخدام، آگهی‌های استخدام را مشاهده کنند و در صورت یافتن شغلی که با توانایی‌های خود مطابقت دارد، با کارفرما تماس بگیرند. البته گزینه های کاریابی Wall بسیار محدودتر از سایر رقبا است، اما این یکی از اپلیکیشن هایی است که می تواند به شما در یافتن شغل کمک کند.

2. برنامه کاریابی

در مقایسه با Wall، e-recruiting یک برنامه سازگارتر است و فقط برای استخدام و جستجوی کار استفاده می شود. در E-Recruitment، کاربران می توانند آگهی های شغلی را بر اساس رشته تحصیلی، شغل مورد نظر یا استان محل سکونت خود از طریق یک اعلان دریافت کنند یا همه آنها را در یک مکان در خود برنامه مشاهده کنند. علاوه بر این، آخرین اخبار استخدام از بانک ها، سازمان ها، شرکت ها و ارگان های دولتی نیز به اطلاع کاربران می رسد. علاوه بر این، این برنامه دارای ابزار رزومه ساز با امکانات مختلف است و می تواند راه شما را هموارتر کند.

  • دانلود برنامه استخدام برای: اندروید
همچنین بخوانید:

3. برنامه اشتغال ایران استخدام; از برنامه های کاریابی در ایران

ایران استخدام یکی دیگر از اپلیکیشن های استخدام و کاریابی است. در این اپلیکیشن کاربران می توانند آگهی های شغلی مختلف را به صورت رایگان مطالعه کرده و بر اساس رشته تحصیلی و علاقه شغلی خود در دسته بندی های مختلف دسته بندی کنند. همچنین همانند استخدام در این برنامه، قسمت مجزایی برای آگهی های استخدامی بانک ها و مؤسسات خصوصی و دولتی در نظر گرفته شده است.

  • دانلود اپلیکیشن ایران استخدام برای: اندروید

4. نرم افزار جستجوی شغل LinkedIn; بهترین برنامه برای کار

لینکدین یکی از پرکاربردترین و شناخته شده ترین پلتفرم های کاریابی در جهان است. بسیاری از جویندگان کار و صاحبان مشاغل در سراسر جهان از طریق این اپلیکیشن به دنبال شغل یا نیروی کار مورد نظر خود هستند. ما در اینجا به طور مفصل درباره این برنامه و نحوه استفاده از آن صحبت کرده ایم. اما برنامه جستجوی شغل لینکدین یکی از زیربرنامه های لینکدین است که فقط برای جستجو و کاریابی کاربرد دارد. البته قبل از استفاده از این برنامه باید حساب کاربری لینکدین داشته باشید و رزومه خود را تکمیل کنید. سپس می توانید با نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری لینکدین وارد جستجوی شغلی لینکدین شوید و پیشنهادات شغلی را مشاهده و بررسی کنید و در صورت تمایل رزومه خود را ارسال کنید.

5. درخواست برای افشای شغل; برنامه کاریابی

Se Soot Jobs یکی دیگر از برنامه های شغلی بومی است. در این اپلیکیشن می توانید اطلاعات کاری و تحصیلی خود را وارد کنید تا برنامه مشاغلی را به شما پیشنهاد دهد که با توانایی ها و تجربه کاری شما مناسب تر است. به همین ترتیب، کارفرمایان می توانند آگهی های شغلی خود را ثبت کنند تا برنامه افرادی را ارائه دهد که برای موقعیت مورد نظر آنها مناسب هستند.

  • دانلود اپلیکیشن Bonny Kar برای: اندروید
همچنین بخوانید:

6. محل کار جابینجا; یکی از بهترین سایت های کاریابی

Jabinja یکی از سایت های برجسته و برجسته کاریابی است. کاربران می توانند رزومه خود را با استفاده از رزومه ساز این سایت ایجاد کنند، سابقه کار، مهارت های حرفه ای، مزایای شغلی مورد نظر، حقوق مورد نظر و موارد دیگر را مشخص کنند. سپس در قسمت مشاغل پیشنهادی می توانید فرصت های شغلی متناسب با رزومه و توانایی های خود را مشاهده کنید و در صورت تمایل رزومه خود را برای کارفرما ارسال کنید. همچنین می توانید با مشخص کردن اجزای مورد نظر خود یک ایمیل اعلان ایجاد کنید تا در صورت ارسال پست های شغلی به صورت خصوصی توسط کارفرما به صورت روزانه یا هفتگی از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود.

7. چشم انداز برای کار; یکی از بهترین برنامه های اشتغال

یکی دیگر از بهترین برنامه های استخدام، Job Vision است. سرویسی که شاید از نظر محبوبیت در رتبه دوم قرار نگیرد. اپلیکیشن این سایت دارای سیستم هوش مصنوعی است که با بررسی رزومه و علایق شما، به صورت خودکار آگهی های شغلی را پیشنهاد می کند که بیشتر به شما و رزومه شما می آید. همچنین می توانید فرصت های شغلی را خودتان جستجو کنید و با استفاده از رزومه ساز در این سایت رزومه ای به دو زبان فارسی و انگلیسی ایجاد کنید.

  • دانلود اپلیکیشن Job Vision برای: اندروید

8. وب سایت Carbum; یکی از بهترین سایت های کاریابی

Carboom یکی از بهترین سایت های کاریابی است که در آن می توانید به آگهی های شغلی کارفرمایان مختلف دسترسی داشته باشید. این سایت دارای تست های شخصیتی و ابزارهایی مانند نرم افزار مدیریت استخدام برای کارجویان و کارفرمایان است. همچنین دارای یک سازنده رزومه و یک بخش آموزش رزومه نویسی است و می تواند به شما در رسیدن به شغل بعدی کمک زیادی کند.

همچنین بخوانید:

9. اپلیکیشن کارکو; از درخواست های شغلی

کارکو، مانند JobVision و بسیاری از رقبای خود، می تواند هوشمندانه فرصت های شغلی مناسبی را پس از تکمیل CV به شما ارائه دهد. همچنین می توانید به صورت انفرادی به صفحه آگهی استخدام بروید و خودتان آگهی ها را بررسی کنید و در صورت تمایل درخواست خود را ارسال کنید.

آخرین کلمه

در این مقاله سعی کردیم چند نمونه از بهترین برنامه های کاریابی را به شما معرفی کنیم. اگر شما نیز از اپلیکیشن های دیگر استفاده می کنید و از آن ها راضی هستید، فراموش نکنید که تجربه خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

انتخاب شده توسط کاربران

[ad_2]