بهترین دوره آموزشی تعمیر موبایل را به شما معرفی می کنیم

بهترین دوره آموزشی تعمیر موبایل را به شما معرفی می کنیم


آموزش تعمیرات موبایل یکی از آن حرفه های پر سود است که علاقه مندان می توانند با یادگیری موارد مرتبط در کمترین زمان ممکن به آن دست پیدا کنند. با توجه به محبوبیت این رشته فنی، امروزه تعداد زیادی آموزشگاه تعمیرات موبایل در سراسر ایران وجود دارد که به ارائه دوره های آموزشی تخصصی تعمیرات موبایل مشغول هستند.

اما به نظر شما آیا می توان به هر مدرسه ای اعتماد کرد؟ بدون شک! اگر می خواهید در زمینه تعمیرات موبایل کسب درآمد کنید باید در بهترین دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنید. در این مقاله تصمیم گرفتیم کار را برای شما آسان کنیم و با معرفی دوره های تخصصی تعمیرات موبایل یکی از بهترین آموزشگاه ها را در این زمینه به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید!

بهترین دوره آموزشی تخصصی تعمیر موبایل

بهترین دوره های آموزش تعمیرات موبایل صفر تا صد معمولا تمامی مهارت های مورد نیاز برای تعمیر موبایل را تقویت می کند. در این دوره ها دانشجویان نحوه آموزش تعمیرات حرفه ای تلفن همراه را یاد می گیرند و به راحتی می توانند وارد بازار کار شده و درآمدزایی داشته باشند. اما به طور کلی آنچه در دوره تخصصی تعمیرات موبایل به دانشجویان ارائه می شود شامل موارد زیر است:

اولین قدم برای تعمیر تلفن همراه عیب یابی است. دانش آموزان باید تمامی قطعات گوشی موبایل را به خصوص در مواقعی که در سخت افزار موبایل و برد مدار آن خراب است پیدا کرده و پس از بررسی های دقیق مشکل را حل کنند. اگر مشکل سخت افزاری باشد و قطعه نیاز به تعویض داشته باشد، دانشجو باید بتواند این کار را به خوبی انجام دهد. در واقع در دوره های آموزش حرفه ای تعمیر موبایل این موارد به طور کامل برای هنرجو توضیح داده می شود.

  • دقت بالا در انجام کارها

یکی از مهم ترین نکاتی که هنرجویان در دوره های آموزشی آموزشگاه تعمیرات موبایل یاد می گیرند افزایش دقت در انجام کارها می باشد. وقتی دانش آموزی مشکلی را در سخت افزار یا حتی نرم افزار موبایل عیب یابی می کند، اگر به قسمت دیگری آسیب برساند یا حتی گزینه اشتباهی را لمس کند، این احتمال وجود دارد که سایر قسمت ها یا اطلاعات و داده های گوشی دچار مشکل شوند. بر این اساس دانشجو باید با منو و کلیه تنظیمات نرم افزاری گوشی های موبایل اندروید و آی او اس و همچنین تمامی ابزارها و قطعات مورد نیاز برای ایرادات سخت افزاری آشنا باشد و بتواند نسبت به رفع آنها اقدام مناسبی انجام دهد.

  • چگونه از شر قطعات معیوب خلاص شویم

در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات سخت افزاری پس از بررسی های لازم، دانشجو باید بتواند به خوبی آنها را تعویض کند. برای این کار باید با تفنگ هوا گرم در مناسب ترین ارتفاع قسمت معیوب را نشانه گرفته و پس از شل شدن آن را به راحتی با موچین جدا کنید.

  • نحوه لحیم کاری

معمولاً با مشکلات سخت افزاری، دانش آموزان باید قطعه ای را تعویض کنند، بنابراین باید با لحیم کاری آشنا باشند. هنگام لحیم کاری، لازم است چند قیطان مسی در اندازه های مختلف روی صفحه پد قرار داده و قطعه جدید را با نوک لحیم گرم شده به برد دستگاه متصل کنید.

یک آموزشگاه تعمیر موبایل خوب چه ویژگی هایی دارد؟

اگر زمان و حوصله کافی برای جستجوی بهترین آموزشگاه آموزش تعمیرات موبایل ندارید، پیشنهاد می کنیم Tobix را انتخاب کنید. تاپیکس یکی از بهترین آموزشگاه های تعمیرات موبایل در ایران محسوب می شود که با ارائه آموزش تعمیرات موبایل از صفر تا صد توانسته درصد قابل توجهی از هنرجویان خود را به بازار کار معرفی کند. اما به نظر شما این مدرسه چگونه توانسته این کار را انجام دهد و چه ویژگی هایی دارد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که ویژگی های آموزشگاه تعمیر موبایل توبیکس را می توان در موارد زیر دسته بندی کرد:

  • دارای کارگاه های مجهز

این آموزشگاه دارای انحصاری ترین تعمیرگاه های موبایل می باشد. بنابراین دانش آموزان می توانند با انجام اقدامات بر روی برندهای مختلف گوشی های هوشمند با مشکلات و مسائل خود آشنا شوند و راه های حل آنها را بیاموزند. با توجه به اینکه هر روز گوشی های هوشمند جدیدی به بازار معرفی می شوند، تمامی دانش و تجهیزات و ابزار کارگاه ها بر همین اساس به روز می شوند. پس از آن دیگر جای نگرانی نیست.

  • ارائه دروس از مجرب ترین اساتید

دومین مزیت آموزشگاه توبیکس نسبت به سایر موسسات آموزشی برای تعمیرات موبایل صفر تا صد استفاده از مربیان حرفه ای و بسیار مجرب و با سابقه کاری زیاد در این گروه می باشد. معلمانی که در این آموزشگاه مشغول به کار هستند سابقه طولانی در تعمیر انواع گوشی موبایل دارند و با تمام ترفندها و نکاتی که در این زمینه وجود دارد آشنا هستند. با توجه به تجربه زیاد آنها در زمینه تعمیرات گوشی هوشمند، به جرات می توان گفت که آموزش تعمیرات موبایل ارائه شده توسط ایشان نسبت به مدرسان معمولی برتری خواهد داشت.

  • پیش نمایش دوره های آموزشی را به دانش آموزان ارائه دهید

متاسفانه در حال حاضر اکثر آموزشگاه های تعمیر موبایل قبل از شروع دوره های مربوطه شهریه کامل دریافت کرده اند و دانش آموزان در صورت عدم رضایت از کلاس ها و دوره ها نمی توانند پول خود را پس بگیرند. اما در مدرسه توبیکس دانش آموزان می توانند قبل از شروع کلاس فیلم های آموزشی خود را مشاهده کنند و در صورت ارتباط با معلمان شاغل در این مجموعه و روش تدریس آنها می توانند به صورت رسمی با آنها ارتباط برقرار کنند. شرکت در کلاس.

  • ارائه برنامه درسی مشخص و کامل به دانش آموزان

طرح درس قطعی از دیگر ویژگی های بهترین آموزشگاه بهسازی خانه سیار است. در واقع اگر می خواهید بهترین آموزش های مرتبط با تعمیرات موبایل را بیاموزید، این آموزش ها باید در اکثر موارد توسط یک برنامه درسی خاص و از پیش تعیین شده در اختیار شما قرار گیرد. تاپیکس شامل تمامی اطلاعات و سرفصل های لازم، آموزش های کامل و مفیدی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد تا در پایان دوره با هر آنچه در این زمینه لازم است آشنا شوند.

  • استفاده انحصاری از ابزار

بهتر است بدانید که در کارگاه های تاپیکس تمامی هنرجویان یک میز کاملا اختصاصی دارند که از ابتدای آموزش تعمیرات موبایل تا پایان دوره در اختیارشان می باشد. با این اوصاف می توان گفت که دانش آموزان می توانند به تنهایی از تمام وسایل روی میز استفاده کنند و در صورت بروز مشکل از معلم خود کمک بخواهند. در نهایت، با توجه به ارائه دوره های آموزشی در چنین شرایطی، دانشجو این اطمینان را دارد که با مشکلات مربوط به تعمیر دستگاه تلفن همراه روبرو شود و بدون شک در کمترین زمان به درآمدزایی خواهد رسید.

  • ارائه فیلم های کلاس درس در پایان دوره

در مرکز توبیکس، دانش آموزان فیلم های ضبط شده را در پایان دوره دریافت می کنند. این ویدیوها به آن‌ها کمک می‌کند تا به یک منبع قابل اعتماد برای حل مشکلات پیچیده دسترسی پیدا کنند و فرآیند یادگیری را شروع کنند. در واقع فیلم ها به صورت کمکی در طول دوره تهیه می شوند و پس از اتمام دوره، هنرجو می تواند با مرور آن ها مهارت های خود را ارتقا دهد و با مشکلات و ایراداتی که در تلفن همراه پیش می آید بیشتر آشنا شود.

نتیجه

در این مقاله سعی کردیم شما را با ویژگی های بهترین دوره های آموزشی آموزشگاه تعمیرات موبایل آشنا کنیم و یکی از بهترین ها در این زمینه به نام تاپیکس را به شما معرفی کنیم. همانطور که مشاهده می کنید مرکز توبیکس با ارائه دروس کاملی که تمامی دروس ملزم به رفع مشکلات مربوط به تلفن همراه هستند، توانسته درصد قابل توجهی از دانشجویان خود را در بازار کار ارائه دهد.

انتخاب شده توسط کاربران