بهترین سایت های کاریابی خارجی; با درخواست کار در خارج از کشور کار پیدا کنید!

بهترین سایت های کاریابی خارجی;  با درخواست کار در خارج از کشور کار پیدا کنید!


یافتن کار در خارج از کشور مانند گذشته دشوار نیست و با الف درخواست کار در خارج از کشور شما به راحتی می توانید شغل مورد نظر خود را در کشورهای خارجی پیدا کنید. در این مقاله از پلازا علاوه بر اپلیکیشن به معرفی بهترین سایت های کاریابی خارجی و بهترین سایت دورکاری خارجی می پردازیم. با ما بمان.

علاوه بر سایت کاریابی وزارت کار، سایت ها و کانال های زیادی در زمینه کاریابی در خارج از کشور فعالیت می کنند. علاوه بر این، برای تسهیل کار، می توانید از یک اپلیکیشن خارجی نیز برای کار استفاده کنید. در این مقاله به معرفی بهترین سایت های کاریابی خارجی می پردازیم. همچنین در پایان بهترین سایت و کانال های تلگرامی دورکاری خارجی را معرفی خواهیم کرد.

محتوا

بهترین سایت های کاریابی خارجی

در این قسمت بهترین سایت های کاریابی خارجی را به شما معرفی می کنیم. در هنگام انتخاب این سایت ها سعی کردیم آنهایی را انتخاب کنیم که دارای کاربرد خارجی هستند. همچنین می توانید برای معرفی بهترین سایت و کانال های تلگرامی دورکاری خارجی به قسمت های زیر مراجعه کنید.

1. در واقع یک سایت; در بالای جدول بهترین سایت های کاریابی خارجی

سایت Indeed در بالای جدول بهترین سایت های کاریابی خارجی قرار دارد. این سایت در سال 2004 راه اندازی شد و یکی از بزرگترین موتورهای جستجوی کار محسوب می شود. در این سایت می توانید شغل مورد نظر خود را بر اساس کلمه کلیدی، سمت، حقوق و نوع شغل فیلتر کنید. ویژگی اصلی در واقع رابط کاربری ساده آن است.

همچنین می توانید یک اعلان سفارشی برای دریافت فرصت های شغلی مرتبط از طریق ایمیل تنظیم کنید. علاوه بر این موارد می توانید از قسمت کمک سایت برای مصاحبه، محاسبه حقوق، ایجاد رزومه و بررسی شرکت ها کمک بگیرید. اگر به دنبال یک برنامه شغلی خارجی با مشاغل مختلف هستید، Indeed بهترین گزینه برای شماست.

همچنین بخوانید:

2. سایت Glassdoor; بهترین سایت و اپلیکیشن برای کار در خارج از کشور

بدون شک یکی از بهترین وب سایت ها برای کار در خارج از کشور Glassdoor است. این سایت در حال حاضر 55 میلیون بازدید ماهانه دارد و 2.3 میلیون کارفرما عضو هستند. یکی از ویژگی های کلیدی این سایت امکان مشاهده نظرات کارکنان شرکت ها است. کارمندان می توانند نظرات خود را در مورد مدیریت، فرهنگ و حقوق شرکت بنویسند تا جویندگان کار بتوانند راحتتر کارفرمای خود را انتخاب کنند.

جالب اینجاست که جویندگان کار می توانند اطلاعات مربوط به حقوق شرکت را برای موقعیت های مختلف مشاهده کنند. این اطلاعات توسط کارکنان فعلی و سابق شرکت ها ارائه شده است. در قسمت کاریابی می توانید شغل مورد نظر خود را بر اساس موقعیت مکانی، حقوق مورد نظر و عنوان شغلی بیابید. اپلیکیشن Glassdoor Work Abroad بر روی گوشی های اندروید و iOS قابل نصب است.

3. وب سایت به خوبی پیدا شده است. بهترین سایت و اپلیکیشن کار در خارج از کشور برای علاقه مندان به استارت آپ ها

بسیاری از جویندگان کار علاقه مند به کار در یک محیط استارتاپی هستند. یکی از بهترین سایت های کاریابی خارجی برای این افراد Wellfound است. در حال حاضر بیش از 130000 استارت آپ مختلف در این سایت حضور دارند که یکی از معروف ترین آنها Spotify است.

یکی از ویژگی های کلیدی سایت Wellfound این است که می توانید پیشرفت درخواست کار خود را ببینید و ببینید درخواست های شما در چه مرحله ای هستند. علاوه بر این، در این سایت می توانید با دیگر کارجویان ارتباط برقرار کرده و یکدیگر را از مشاغل جدید مطلع کنید. این سایت نه تنها برای کار حضوری است، بلکه دارای موقعیت های کاری از راه دور نیز می باشد.

همچنین بخوانید:

بهترین سایت کار از راه دور در خارج از کشور را به شما معرفی می کنیم

برای بسیاری از ما ایرانی ها، توانایی خروج از کشور را نداریم یا مهارت هایی که داریم نیازی به حضور فیزیکی ندارد. اینجاست که باید به دنبال سایت های کار رایگان در خارج از کشور باشیم. در این بخش سایت هایی را برای فریلنسینگ در خارج از کشور معرفی می کنیم.

1. سایت Upwork; بهترین سایت و اپلیکیشن برای کار از راه دور در خارج از کشور

با بیش از 12 میلیون فریلنسر و 5 میلیون مشتری، شکی در اندازه Upwork وجود ندارد. این سایت بیشتر زمینه های کاری مانند توسعه وب، طراحی، نوشتن و بازاریابی را به خوبی پوشش می دهد. در این سایت، مشتریان پروژه یا کار خود را ارسال می کنند و فریلنسرها می توانند یک پیشنهاد در آن ارسال کنند.

علاوه بر این، مشتریان می توانند فریلنسر مورد نظر خود را با استفاده از سیستم فیلتر Upwork پیدا کنند. اگر یک فریلنسر بخواهد مهارت های خود را به یک کارفرما ثابت کند، فقط باید در آزمون های مهارتی این سایت شرکت کند و امتیاز مثبت بگیرد. البته فریلنسرها می توانند تجربیات و مهارت های خود را در قسمت پروفایل قرار دهند و کارفرمایان می توانند نظر سایر کارفرمایان را در مورد فریلنسر جویا شوند.

2. سایت فریلنسر یکی از بهترین سایت های فریلنسری خارجی است

احتمالاً از نام سایت فریلنسر می توانید حدس بزنید که اینجا مکانی برای فریلنسرها است. مشاغل بسیار متنوعی در این سایت وجود دارد و از توسعه دهندگان نرم افزار و حسابدار گرفته تا نویسندگان و اپراتورهای ورود اطلاعات می توانند شغل مورد نظر خود را در آنجا پیدا کنند. اگر یک فریلنسر هستید، فقط یک نمایه در این سایت ایجاد کنید و برای پروژه ها پیشنهاد دهید.

پس از دریافت پروژه می توانید از طریق سامانه پیام رسان سایت با کارفرما در ارتباط باشید. این سایت همچنین به فریلنسرها یک ابزار ورود به زمان را برای تسهیل پرداخت حقوق و دستمزد ارائه می دهد. اگر به دنبال بهترین سایت کار از راه دور هستید، سایت فریلنسر یکی از گزینه های پیش روی شماست.

همچنین بخوانید:

3. سایت گورو; قدیمی ترین سایت کار در خارج از کشور و اپلیکیشن فریلنسر

یکی از قدیمی ترین سایت های کار از راه دور خارجی، سایت Guru است و بیش از 3 میلیون فریلنسر در آن استخدام شده است. این سایت که از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است، مکان مناسبی برای فریلنسرهای فناوری اطلاعات محسوب می شود. انواع سیستم های پرداخت در این سایت مناسب است و می توانید به صورت ساعتی یا پروژه ای پول دریافت کنید.

یکی از ویژگی های کلیدی سایت گورو، سیستم پرداخت SafePay است. این سیستم یک پرداخت مطمئن و مطمئن بین فریلنسر و کارفرما ایجاد می کند تا در حین کار دچار مشکل نشود. پی پال نیز در بین روش های پرداخت در این سایت قابل مشاهده است.

کانال کار در خارج از کشور

به غیر از اپلیکیشن کار در خارج از کشور و بهترین سایت های کاریابی خارجی، می توانید از کانال های تلگرامی نیز برای این منظور استفاده کنید. به همین منظور در این قسمت به معرفی چندین کانال فعال در این زمینه می پردازیم.

1. کانال کارپیرا بین المللی کارپیرا

کانال بین المللی کارپیرا یکی از کانال های تلگرامی فعال در زمینه کاریابی در خارج از کشور است که حوزه های تخصصی بسیاری را پوشش می دهد. این کانال خدمات استخدام مهندسان برق، مهندسین شیمی، برنامه نویسان و توسعه دهندگان و سایر تخصص ها را در کشورهایی مانند آلمان، ایرلند و امارات متحده عربی ارائه می دهد. همچنین از طریق سایت رسمی کارپیرا می توانید شغل مورد نظر را با سهولت بیشتری جستجو کنید.

همچنین بخوانید:

2. کانال بین المللی استخدام خیام

کانال بین المللی استخدام خیام یکی از کانال های تلگرامی کار در خارج از کشور است که دارای مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد. در این کانال می توانید شغل مورد نظر خود را در کشورهایی مانند استرالیا، آلمان و کانادا پیدا کنید. در این کانال علاوه بر رشته های مهندسی مانند مهندسی برق، عمران و IT، شغل هایی برای مهارت های دیگر مانند راننده کامیون و آشپز نیز وجود دارد. همچنین می توانید از سایت رسمی کاریابی بین المللی خیام برای جستجوی شغل استفاده کنید.

آخرین کلمه

یافتن کار با یک اپلیکیشن شغلی خارجی بسیار ساده تر از قبل شده است و فقط باید از فیلترهای آن استفاده کنید. بهترین سایت های کاریابی خارجی به این موارد محدود نمی شود و با یک جستجوی ساده می توانید به صدها سایت دیگر دسترسی پیدا کنید. همچنین برای انتخاب بهترین سایت کار از راه دور خارجی سعی کنید مواردی را انتخاب کنید که روش پرداخت مناسبی دارند. اگر سایت معتبری برای شرایط خارج از کشور می شناسید، آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

انتخاب شده توسط کاربران

دیدگاهتان را بنویسید