تعمیرات تخصصی لپ تاپ به صورت فوری در اسمارت سرویس

تعمیرات تخصصی لپ تاپ به صورت فوری در اسمارت سرویس

[ad_1]

تعمیرات تخصصی لپ تاپ در مرکز اسمارت سرویس با گارنتی و تضمین استفاده از قطعات اورجینال و اصلی ارائه می گردد.

سالهاست که لپ تاپ جزو اساسی ترین لوازم کار اکثر مشاغل است. فرقی نمی کند چه شغلی داشته باشید. حسابدار، برنامه نویس، طراح سایت یا حتی فروشنده لباس در هر صورت برای انجام کارهای روزمره به یک سیستم کامپیوتری یا لپ تاپ نیاز دارید.

هرچند که تفاوت زیادی بین سیستم کامپیوتری pc  و لپ تاپ از نظر کارکرد و سرعت عمل در حین انجام کار وجود دارد اما نسل جدید لپ تاپ ها به قدری پیشرفته تر شده است که در لپ تاپ های جدید ایسوس و مک بوک شما قادرید تمام کارهایی که با یک سیستم ابر قدرت کامپیوتری انجام می دادید را به راحتی و بدون ذره ای هنگ کردن انجام دهید.

پیشرفته تر شدن لپ تاپ های جدید در اصل ارتقاء سخت افزاری قطعات لپ تاپ است که منجر شده است لپ تاپ های جدید کارایی بالاتری داشته باشند. با وجود اینکه قطعات به کار رفته در لپ تاپ های جدید از نظر مقاوت و محکم بودن ارتقا پیدا کرده اند اما قطعات سخت افزاری قوی تر به این معنی نیست که لپ تاپ شما نیاز به تعمیر پیدا نمی کند.

هر چه قدر هم که کیفیت قطعات جدید بالاتر رفته باشد، در اثر بروز حادثه های مختلف مثل ریختن آب روی لپ تاپ، زمین افتادن و ضربه خوردن لپ تاپ، نوسانات برق و … لپ تاپ شما ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد.علاوه بر بروز حادثه، استفاده های طولانی مدت از سیستم باعث خرابی برخی از قطعات مثل فن، باتری، شارژر و …  می شوند. استفاده دراز مدت از لپ تاپ منجر می شود عمر باتری لپ تاپ رفته رفته کم شده و سیستم شما نیاز به تعمیرات پیدا کند .

در هنگام خرابی لپ تاپ پیدا کردن یک مرکز تعمیر تخصصی یکی از مهم ترین مسائل است چرا که تعمیر لپ تاپ توسط افراد کم تجربه و غیر حرفه ای ممکن است آسیب های جدی به سایر قطعات سالم لپ تاپ شما وارد بکند.

مرکز اسمارت سرویس یکی از معتبرترین نمایندگی های مجاز برای تعمیرات لپ تاپ است که خدمات زیر را برای کاربران فراهم می کند:

  • تعویض ال سی دی لپ تاپ
  • تعویض باتری لپ تاپ
  • تعویض قاب و بدنه لپ تاپ
  • ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد دیسک
  • تعمیر برد اصلی یا مادر برد
  • تعمیر کیبورد لپ تاپ
  • تعویض کارت گرافیک لپ تاپ و پایه سازی GPU
  • تعمیر و تعویض فن لپ تاپ
  • تعویض قطعات سخت افزاری لپ تاپ

تعویض ال سی دی لپ تاپ

یکی از اصلی ترین قطعات لپ تاپ ال سی دی لپ تاپ است. تصور لپ تاپ با ال سی دی شکسته و خراب شبیه به تصور ماشین با لاستیک پوسیده و نزدیک به پنچری است. همان طور که با لاستیک پوسیده و چرخ نیمه خراب رسما نمی توانید استفاده درست از ماشین خود داشته باشید در لپ تاپ بدون ال سی دی هم کار کردن غیر ممکن است.

شاید با کمک یک مانیتور جداگانه و کابل HDMI  یا DV و … بتوان تصویر سیستم را در مانیتور دیگری مشاهده کرد اما این راه حل یک راه حل دائمی برای حل مشکل خرابی ال سی دی نیست.

تعمیر ال سی دی لپ تاپ بسته به نوع خرابی سیستم عموما به دو شکل نرم افزاری و سخت افزاری صورت می گیرید.

 

اگر نقاط تیره رنگی در صفحه نمایش لپ تاپ مشاهده می کنید که در اثر ضربه خوردگی یا نوسانات برقی یا حتی استفاده طولانی مدت از لپ تاپ ایجاد شده است .اصطلاحا لپ تاپ شما دچار سوختگی پیکسل شده است و برای رفع مشکل پیکسل سوخته لپ تاپ اولین راه حل تعمیر به کمک نرم افزار های جانبی است.ای روش تعمیر ال سی دی تعمیر نرم افزاری لپ تاپ است.

روش دیگر تعمیر ال سی دی تعمیر سخت افزاری ال سی دی است.ال سی دی لپ تاپ ممکن است بر اثر ضربه خوردن دچار شکستگی یا ترک شود که تنها راه حل برای تعمیر ال سی دی ترک خورده یا شکسته تعویض ال سی دی خراب با یک ال سی نو و سالم است.

 

تعویض باتری لپ تاپ

سال هاست که خرابی باتری لپ تاپ در میان تعمیرات لپ تاپ بیشترین آمار را برای خود ثبت کرده است. استفاده نادرست از باتری مثل شارژ های مکرر، در شارژ ماندن لپ تاپ از شب تا صبح و مدت زمان طولانی، استفاده از باتری با شارژر بسیار کم، قطع و وصل کردن مکرر باتری به شارژر از مهم ترین دلایلی است که باعث می شود باتری لپ تاپ شما دچار خرابی بشود.

 

تعمیر لپ تاپ آب خورده

هرچند که آب خوردگی لوازم الکترونیکی بیشتر برای گوشی موبایل و واچ های اسمارت رخ می دهد اما با این حال ممکن است بر اثر سهل انگاری مایعات به روی لپ تاپ هم ریخته شوند.

افرادی که عادت به تماشای فیلم با لپ تاپ در هنگام غذا خوردن دارند، برنامه نویسانی که بیش از نیمی از زندگی خود را پشت لپ تاپ و در حین کار گذرانده اند، کارمندان استخر و پارک های آبی بیشترین کسانی هستند که با لپ تاپ آب خورده و خیس به مرکز تعمیرات اسمارت سرویس مراجعه می کنند .

آب خوردگی لپ تاپ عموما باعث ایجاد خرابی در قطعات خارجی مثل کیبورد لپ تاپ می شود و به ندرت آب خوردگی لپ تاپ موجب ایجاد خرابی ال سی دی یا باتری می گردد مگر در مواقعی که در گوشه های لپ تاپ درزهایی برای نفوذ آب یا سایر مایعات وجود داشته باشد که در اثر آب خوردگی لپ تاپ، مایعات از طریق این شیارها وارد لپ تاپ شده و منجر به خرابی سایر قطعات شود.

در لپ تاپ های آب خورده تعمیر سریع لپ تاپ بلافاصله پس از آب خوردگی از اهمیت بسیار بالایی برخورد است چرا که هرچه از زمانی که لپ تاپ دچار آب خوردگی شده است تایم بیشتری بگذرد مایعات بیشتر به درون لپ تاپ نفوذ می کنند و خسارت وارد شده به سیستم کامپیوتری بیشتر می گردد در نتیجه اولین و مهم ترین نکته برای تعمیر لپ تاپ آب خورده ، تحویل سریع و به موقع لپ تاپ به تعمیرگاه تعمیرات تخصصی لپ تاپ است .

 

تعویض قاب و بدنه لپ تاپ

یکی از آسیب پذیرترین بخش های هر لپ تاپ بدنه و قاب لپ تاپ است که در اثر ضربه خوردن بیشترین آسیب را می بیند. تعویض قاب و بدنه لپ تاپ از جمله تعمیراتی است که در کارکرد کلی سیستم تاثیری ایجاد نمی کند اما از آنجایی که کارکردن با یک لپ تاپ شکسته و آسیب دیده حس خوبی برای کاربر ایجاد نمی کند تعویض قاب و بدنه لپ تاپ جزو خدمات محبوب در اسمارت سرویس است.

 

تعویض کارت گرافیک لپ تاپ

با وجود اینکه در لپ تاپ های جدید سرعت پردازش کارت گرافیک ها بسیار قوی تر شده است اما با این حال برای اجرای برخی از نرم افزار های گرافیکی به خصوص نرم افزارهای معماری و طراحی داخلی ، بازی ها و … نیاز به ارتقاء و تعویض کارت گرافیک است.

برای تعویض کارت گرافیک مشخصات یا کانفیگ کلی سایر قطعات لپ تاپ به خصوص مادر برد بسیار با اهمیت است در هنگام تعویض این قطعه لپ تاپ باید مشخصات گرافیک لپ تاپ و مادر برد بررسی شود سپس در صورت هماهنگی این دو قطعه امکان تعویض آن وجود دارد. یکی دیگر از خدمات تعمیرات کارت گرافیک ریبال کردن است.

 

پایه سازی یا ریبال کردن

ریبال کردن یا پایه سازی کارت گرافیک لپ تاپ از جمله مهمترین و تخصصی ترین خدماتی است که در مراکز تعمیرات لپ تاپ ارائه می گردد. برای انجام ریبال تجهیزات خاصی مورد نیاز که در هر مرکز تعمیری وجود ندارد. در ریبال توپ های لحیم شده به روی چیپست کارت گرافیک بازسازی می شوند.

 

تعمیر کیبورد لپ تاپ | تعویض قطعات سخت افزاری لپ تاپ

 یکی از مهمترین قطعات هر لپ تاپی کیبورد آن است. در صورت خرابی کیبورد لپ تاپ امکان کارکردن با لپ تاپ تقریبا از بین می رود. آب ریختن روی کیبورد، ضربه شدید به لپ تاپ، نوسانات برق از جمله مهم ترین دلایل خرابی و قطعی برخی از کلید های کیبورد است.

برای تعمیر کیبورد لپ تاپ ضروری است لپ تاپ شما به صورت فیزیکی در دفتر اسمارت سرویس پذیرش شود و سپس تعویض این قطعه صورت بگیرد.

برندهایی که در اسمارت سرویس تعمیر می شوند:

تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل، تعمیرات لپ تاپ ایسوس و مک بوک جزو پرطرفدارترین خدمات مرکز اسمارت سرویس است. همچنین لپ تاپ برند های دیگر مثل ایسر، لنوو، توشیبا و … در نمایندگی اسمارت سرویس قابل تعمیر هستند.

ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد دیسک

بازیابی و ریکاوری اطلاعات هارد نیمه سوخته یا آسیب دیده، تعمیر و تعویض فن یا خنک کننده لپ تاپ و تعمیر مادر برد سایر خدماتی است که در اسمارت سرویس ارائه می گردد. جهت ثبت درخواست تعمیرات لپ تاپ از طریق راه های زیر با ما در در ارتباط باشید:

آدرس دفتر مرکزی
تهران، میدان توحید، ابتدای خیابان امیرلو، پلاک 42، واحد 3

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لپ تاپ:
021-66575258
021-66938905

آدرس سایت: 

https://smart-service.ir

منتخب کاربران

[ad_2]