تفاوت اکانت های قانونی و هکی پلی استیشن چیست؟

تفاوت اکانت های قانونی و هکی پلی استیشن چیست؟

[ad_1]

اگر گیمر هستید و پلی‌استیشن دارید انتخاب نوع اکانت خود برای بازی کردن میتواند دغدغه اصلی شما باشد. چراکه اصطلاحاتی همچون اکانت قانونی و اکانت هکی را شنیده اید اما نمیدانید که اکانت قانونی بهتر است یا هکی.

قطعا این دوراهی برای شما وجود دارد که اکانت های قانونی هزینه بالایی دارند و به نسبت قیمت دلار تغییر میکند و همچنین به دلیل محدودیت‌های پرداخت دلاری روند پرداخت سخت تر میشود از طرفی  شنیده اید که اکانت های هکی ممکن است خطراتی همچون بن شدن کنسول را در پی داشته باشد. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم نکاتی در مورد مقایسه اکانت هکی و اکانت قانونی پلی استیشن را اعلام کنیم.

تفاوت بین اکانت های قانونی و هکی پلی استیشن در چیست؟

اکانت قانونی اکانتی است که توسط شخصی به صورت کاملا قانونی خریداری میشود و آن اکانت را میتوانید با بقیه افراد به اشتراک بگذارید و مشکلی برای شما به وجود نخواهند آورد اما اکانت های هکی در واقع همان اکانت های قانونی هستند که بصورتی کرک شده اند و مورد استفاده شما قرار می گیرند و قیمت های کمتری دارند.

بسیاری از فروشگاه ها اکانت های هکی را به دلیل امکان بن شدن کنسول بازی پر خطر میدانند زیرا اکانت فرد دیگری در این روش هک میشود. اما در این مطلب شیوه دیگری برای استفاده از اکانت های هکی معرفی میشود که کاملا درصد بن شدن کنسول بازی را به صفر میرساند چراکه در این روش اکانت هیچ فرد دیگری هک نمیشود.

 اکانت قانونی چیست؟

اکانت های قانونی PS4و PS5  امن ترین و به صرفه ترین راه برای خرید بازی های ویدیویی اند. این اکانت‌ها دارای ظرفیت ۱ و ۲ و ۳ هستند.

افرادی که قصد بازی های آنلاین بدون هیچ مشکلی دارند و بابت خرید اکانت پلی استیشن به صورت قانونی مشکلی ندارند، اکانت های ظرفیتی یا اشتراکی بهترین انتخاب برای آنها است. برای این کار میتوانید عبارت نصب بازی ps4 به صورت قانونی یا نصب بازی ps5 به صورت قانونی در گوگل جستوجو کنید و از فروشگاه دیاکوگیم این نوع اکانت ها در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب خریداری کنید.

دقت کنید ظرفیت اول، دوم و سوم باهم متفاوت هستند و امکانات یکسانی را در اختیار شما قرار نمی‌دهند.

اکانت قانونی ظرفیت 1 چه ویژگی هایی دارند؟

در اکانت های ظرفیت 1 قانونی شما میتوانید امکان بازی تنها به صورت آفلاین میباشد وشما قابلیت بازی آنلاین را ندارید . در این اکانت شما وارد حساب کاربری بازی می‌شوید و پس از آن آفلاین می‌شوید. در زمانی‌‌که آفلاین هستید، سونی نمی‌تواند لایسنس بازی‌ها را چک کند. بنابراین بدون مشکل بازی اجرا میشود. بنابراین اگر علاقه به بازی انلاین دارید این نوع اکانت مناسب شما نیست.

اکانت قانونی ظرفیت 2 چه ویژگی هایی دارند؟

این نوع از اکانت های کنسول پلی استیشن از پرطرفدارترین نوع اکانت های قانونی و ظرفیت است.

بزرگترین مزیت این اکانت این است که شما در اکانت ظرفیت 2 پلی استیشن می‌توانید هم بصورت آفلاین بخش داستانی بازی را بازی کنید و تجربه کنید و هم از بخش آنلاین استفاده کنید.

اما اکانت ظرفیت 2، به دلیل اینکه حساب اصلی محسوب می‌شود، قیمت آن نیز بالاتر میباشد.

اکانت قانونی ظرفیت 3 چه ویژگی هایی دارند؟

اکانت های ظرفیت 3 از محبوبیت کمتری نسبت به اکانت های ظرفیت 2 برخوردار هستند. در این نوع اکانت ها شما میتوانید تنها بصورت آنلاین بازی کنید و امکان بازی با هر دو روش وجود ندارد.

در این اکانت تمام بخش های بازی باز است و برای ورود به بازی نیاز به اینترنت دارید و در حین اتصال اینترنت حجم چندانی از شما کم نمیشود مانند دیگر ظرفیت ها به تمامی قست های بازی دسترسی دارد.

اکانت هکی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

اکانت های هکی یک روش برای دور زدن مشکلات اتصال به اکانت های قانونی و قیمت های بالای آنهاست که بسیاری از فروشندگان این روش را به گیمر های کنسول پیشنهاد می دهند.

اکثر فروشگاه های ارائه دهنده نصب بازی پلی استیشن تفاوت اکانت هکی و قانونی پلی استیشن در این میدانند که این اکانت های هکی در اصل کرک شده یا هک شده‌ی اکانت یک فرد است که برای فروش گذاشته میشود. به همین دلیل استفاده از این نوع اکانت ها را مناسب نمیدانند. اما فروشگاه دیاکوگیم با استفاده از یک روش جدید در نصب بازی پلی استیشن نه تنها اکانت فرد دیگری را هک نمیکند بله احتمال بن شدن کنسول را کاملا به صفر میرساند.

در این روش اکانت های ظرفیت یک قانونی به صورت هکی خریداری میشود و اکانت هیچ فرد دیگری هک نخواهد شد. بنابراین نصب اکانت هکی PS4 و نصب اکانت هکی ps5 با این روش یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است قصد بازی به صورت آنلاین ندارند و هزینه کمتری پرداخت میکنند.

 تنها نکته بسیار مهم در این نوع اکانت ها این است که کنسول بازی شما نباید به اینترنت وصل شود.

مزیت های اکانت های هکی

  1. در اکانت های هکی شما قیمت بسیاری کمتری برای هر اکانت بازی می پردازید
  2. در اکانت های هکی شما امکان نصب چند بازی به صورت گروهی دارید

سخن پایانی

در این مطلب به شما در مورد اینکه اکانت هکی و قانونی پلی استیشن چه تفاوتی دارند؟ نکات کاملی آموزش دادیم و شما متوجه شدید که اگر به دنبال استفاده از یک اکانت برای کنسول بازی هستید که هزینه کم تری داشته باشد و افلاین بازی کنید اکانت هکی مناسب شماست و اگر به دنبال یک اکانت قانونی برای بازی های آنلاین بدون نگرانی بابت هزینه آن هستید میتوانید اکانت های قانونی ظرفیت 2 و 3 را انتخاب کنید.

منتخب کاربران

[ad_2]