در اینجا 11 ابزار هوش مصنوعی برای تولید ویدئو آورده شده است

در اینجا 11 ابزار هوش مصنوعی برای تولید ویدئو آورده شده است


امروز، محتوای ویدئویی به بخش جدا نشدنی آنها از هر کمپین بازاریابی تبدیل می شوند، اما گاهی اوقات تولید آنها زمان زیادی می برد و به مهارت های خاصی نیاز دارد. به لطف هوش مصنوعی، شما می توانید ساده سازی از ابزارها و پلتفرم های مختلف برای ایجاد ویدیوی خود استفاده کنید.

ممکن است علاقه مند باشید:

در این مقاله وبلاگ Sabavision قصد داریم شما را با این موضوع آشنا کنیم 11 سکو بیایید در کمپین های بازاریابی خود پلتفرم های مختلف هوش مصنوعی را برای تولید ویدیو معرفی کنیم:

بهترین ابزار هوش مصنوعی برای تولید ویدئو

1) تصویربرداری

Pictory یک ابزار هوش مصنوعی برای تولید ویدئو است که تجربه و مهارت های کافی برای تولید ویدئو به آن نیاز ندارد.

تنها چیزی که برای ایجاد یک ویدیو با استفاده از این ابزار نیاز دارید، ارائه متن یا پیوندی به مقاله راهنمای تولید ویدیوی خود است.

برای مثال می توانید لینک وبلاگ خود را وارد کنید و پیکتوری ویدیویی را برای شما آماده می کند تا با توجه به نیاز شما در سایت یا شبکه های اجتماعی قرار دهید. همچنین همچنین می توانید با استفاده از این ابزار از یک تصویر یا متن استفاده کنید درست تا از دیدگاه شما مثال بهتری بسازم.

اما تجربه ما با استفاده از این ابزار: پیکتوری هنوز نمی تواند تشخیص دهد کلمات فارسی اینطور نیست، بنابراین نمی تواند تصاویر مرتبط برای زبان فارسی ایجاد کند. همچنین به نظر من تصاویر موجود در فیلم ها نقش بسیار مهمی از این ابزار دارند توانایی تشخیص معنای یک رشته کلمات بر اساس محتوای درج شده را ندارد و مخاطب را سردرگم می کند یک سوء تفاهم او انجام می دهد.

ناگفته نماند که این ابزار این رایگان نیستاما اگر نیازهای شما همپوشانی داشته باشد، می توانید قبل از خرید آن به قیمت 19 دلار در ماه، آن را به صورت رایگان امتحان کنید.

2) هی ژنرال

HeyGen ابزارها و ویژگی های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا در عرض چند دقیقه فیلم تولید کنند. در این ابزار، کاربران می توانند از بین بیش از 300 رای موجود است و پایان 40 زبانبا ایجاد یک آواتار سفارشی و آپلود صدای خود، یکی یا ویدیوی آنها را انتخاب کنید شخصی سازی انجام دادن

همچنین کاربران می توانند آواتار خود را با استفاده از تصویر واقعی خود ایجاد کنند یک تجربه واقعی تر برای مخاطبان خود ایجاد کنند.

اما تجربه ما با استفاده از این ابزار: HeyGen از نظر کیفیت و ویژگی هایی مانند ایجاد آواتار با تصویر خود، آپلود صدای مورد نظر برای تصاویر و استفاده از فرمت های مختلف است. بالاتر از انتظارات در واقع، با استفاده از این ابزار، می توانید یک ویدیوی منحصر به فرد که می تواند چندین روز طول بکشد، با بالاترین کیفیت ممکن، تنها در چند دقیقه بسازید.

این ابزار برای ساخت است 60 ثانیه ویدئو در روز رایگان است، اما برای ایجاد بیشتر باید 48 دلار در ماه بپردازید.

3) سنتز

Synthesys یک انتخاب محبوب برای برندهایی است که به دنبال ایجاد ویدیو برای آن هستند استفاده تجاری هستند. این ابزار تولید کننده ویدئو هوش مصنوعی از فناوری تبدیل متن به ویدیو برای تبدیل اسکریپت ها به ویدیوهای جذاب استفاده می شود.

با Synthesys، می توانید محتوای ویدیویی بدون دوربین یا ارائه دهنده ایجاد کنید. به سادگی یک آواتار انتخاب کنید و اسکریپت خود را به یکی از 140 زبان موجود بنویسید.

قیمت Synthesys از 35 دلار در ماه شروع می شود، بسته به ویژگی هایی که شما نیاز دارید، و آن را به یک انتخاب عالی برای ویدیوهای توضیح دهنده، آموزش الکترونیکی، تبدیل می کند. توضیحات محصول و محتوای رسانه های اجتماعی

4) InVideo

InVideo فرمت های مختلفی برای استفاده در رسانه های اجتماعی دارد که استفاده از آنها رایگان است. بدون نیاز به دانش و حتی همینطور رایگان شما همچنین می توانید از آن استفاده کنید.

می توانید از این ابزار هوش مصنوعی برای ایجاد ویدیو استفاده کنید متن به ویدیو ویدیوی خود را به آن تبدیل یا آپلود کنید و آن را مطابق فرمت انتخاب شده تبدیل کنید. ناگفته نماند که با InVideo می توانید ویدیوی خود را مستقیماً در پلتفرم هایی مانند فیس بوک، اینستاگرام و یوتیوب به اشتراک بگذارید.

5) Veed.io

با Veed.io می توانید از متن، رنگ ها، فونت و موسیقی از سفارشی برای ایجاد یک ویدیوی منحصر به فرد برای برند خود استفاده کنید.

مهمترین ویژگی که آن را از سایر ابزارها متمایز می کند، امکان قرار دادن خودکار زیرنویس به زبان های مختلف است.

به عبارت دیگر، می توانید به راحتی ویدیو خود را آپلود کنید و دکمه را فشار دهید زیرنویس خودکار برای دانلود اسکریپت هم اکنون کلیک کنید. Veed.io برای ویدیوها کمتر از 10 دقیقه رایگان است و برای دسترسی به ویژگی های بیشتر، قیمت ها از 18 دلار در ماه شروع می شود.

6) سنتز

Synthesia یک پلتفرم ایجاد ویدیو مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند ویدیوها را به تبدیل کند بیش از 120 زبانایجاد لهجه و لحن صدا در این ابزار شما این امکان را دارید که آواتارهای سفارشی بسازید یا از بین بیش از 150 آواتار انتخاب کنید. هوش مصنوعی متفاوت است، یکی را انتخاب کنید.

یکی دیگر از ویژگی های جالب Synthesia، تبدیل متن به گفتار است که به کاربران امکان ویرایش متون خود را می دهد وارد شدن نام تجاری مختلف از جمله نایک و گوگل از Synthesia در ویدیوهای خود استفاده کرده اند که از 22.50 دلار در ماه شروع می شود.

7) هوش مصنوعی Deepbrain

ابزار هوش مصنوعی Deepbrain برای تولید ویدیو به کاربران اجازه می دهد ویدیوها را آپلود کنند فیلمنامه شما و با استفاده از قابلیت تبدیل متن به گفتار، ویدئو به کمتر از پنج دقیقه ایجاد با استفاده از این پلتفرم می توانید اسکریپت بنویسید دست آن را تایپ یا کپی کرده و در پلتفرم قرار دهید.

علاوه بر این، امکان ایجاد یک آواتار سفارشی در Deepbrain وجود دارد و قیمت آن از 30 دلار در ماه شروع می شود.

8) Elai.io

الی کاملا ابزار است فقط برای کار با آن به هیچ مهارت ویرایش ویدیو نیاز نیست. با استفاده از این ابزار، به سادگی URL پست وبلاگ یا متن HTML را کپی و جایگذاری کنید. یک الگو از کتابخانه او انتخاب کنید و اجازه دهید الای بقیه کارها را انجام دهد.

پس از تکمیل ویدیو، می توانید تغییراتی در آن ایجاد کنید و می توانید از بیش از 60 زبان و 25 آواتار استفاده کنید. بیا آماده شو ویدیوی یک دقیقه ای رایگان اما برای ویژگی های بیشتر، برنامه های آن از 23 دلار در ماه شروع می شود.

فیلیمو

آشنایی با تبلیغات ویدیویی در Filmo
کلیک

9) کولوسیان

Colossyan طیف گسترده ای از آواتارها را ارائه می دهد که می توانند اسکریپت شما را با لهجه ها و زبان های مختلف صحبت کنند. در این ابزار امکان شخصی سازی لباس آواتار نیز وجود دارد توابع اساسی آی تی، ترجمه خودکار، زیرنویس و امکان بهبود پیام ها با ضبط صفحه نمایش.

ناگفته نماند که Colossyan انتخاب خوبی برای ساخت فیلم های آموزشی است و قیمت آن از 28 دلار در ماه شروع می شود.

10) FlexClip

اگر می خواهید یک ایجاد کنید ویدیو تبلیغاتی می‌توانید از صدها فرمت ویدیویی، زیرنویس‌های تولید شده با هوش مصنوعی، عملکرد حذف پس‌زمینه و موتور تبدیل متن به گفتار در FlexClip برای محصولات خود استفاده کنید.

11) ویدئو موج

Wave Video انواع فرمت های ویدئویی را برای فیس بوک، یوتیوب، تیک تاک، اینستاگرام و سایر برنامه های مبتنی بر سایت ارائه می دهد و سایر ویژگی های کلیدی عبارتند از:

  • تبدیل متن به ویدئو؛
  • تبدیل متن به گفتار؛
  • میزبانی ویدیو؛
  • صداگذاری

تولید ویدیوی خود را با ابزارهای هوش مصنوعی شروع کنید

اکنون می دانید چه ابزارها و ویژگی هایی برای ایجاد ویدیوهای خود در دسترس هستند. بنابراین کافی است نیازهای خود را بسنجید و ابزار تولید ویدیوی مناسب با هوش مصنوعی را شناسایی و استفاده کنید.

سوالات متداول

چرا برای کمپین های بازاریابی خود به ویدیو نیاز داریم؟

تاثیر ویدئو در افزایش سرعت تعامل و سپس افزایش فروش بر هیچکس پوشیده نیست، اما تولید آن نیازمند زمان و مهارت خاصی است که با کمک ابزارهای تولید ویدئو با هوش مصنوعی تسریع می شود.

آیا ابزارهای تولید ویدئو با هوش مصنوعی مفید هستند؟

آره؛ زیرا به این ترتیب می توانید به راحتی از ویدیوهای مرتبط برای شبکه های اجتماعی خود و هر مکان دیگری که می خواهید مخاطب خود را افزایش دهید استفاده کنید.

آیا ویدیوهای تولید شده با هوش مصنوعی می توانند واقعی به نظر برسند؟

به صورت کامل؛ از آنجا که حتی قبل از اینکه ابزارهای تولید ویدیو با هوش مصنوعی رایج شوند، تصویربرداری مبتنی بر هوش مصنوعی می تواند از یک پایگاه داده واحد برای ایجاد صدای تقلید انسان استفاده کند. بنابراین آنها می توانند آنقدر واقعی به نظر برسند که مردم حتی متوجه نشوند در حال تماشای یک ویدیوی تولید شده توسط هوش مصنوعی هستند.

5.5 | (1 امتیاز) نتیجه شما با موفقیت ثبت شد!

دیدگاهتان را بنویسید