دستبند طلا در کنار ساعت هوشمند

دستبند طلا در کنار ساعت هوشمند

[ad_1]

از زمان‌های گذشته در دنیای مد و فشن از دستبندهای طلا در کنار ساعت استفاده می‌شد. امروزه نیز با رواج انواع ساعت‌های هوشمند، همچنان مرسوم است که یک یا چند دستبند در کنار این ساعت‌ها پوشیده شود. این مد و استایل، مخصوص خانم‌ها نیست و آقایان نیز می‌توانند با انتخاب دستبندهای مناسب، به جلوه دست‌ها و ساعت هوشمند خود بیفزایند.

چطور دستبند طلا را با ساعت هوشمند ست کنیم؟

شما می‌توانید با رعایت چند نکته، دستبندهای طلا را با اپل واچ و سایر ساعت‌های هوشمند بپوشید. از طرفی، بد نیست قبل از استفاده از بعضی از دستبندهای طلا که احتمال آسیب به صفحه ساعت هوشمند رادارند، یک محافظ روی صفحه‌نمایش ساعت خود نصب کنید.

  1. به طرح و مدل دستبند طلا توجه کنید!

هنگام ست کردن ساعت هوشمند با دستبند طلا، توجه داشته باشید که لبه‌های تیز یا سخت و سنگین نداشته باشد تا به صفحه‌نمایش یا بدنه ساعت هوشمند شما آسیبی نرسد. دستبندهای ساده با بند چرم، بافت و سنگ، انتخاب بسیار خوبی برای ست کردن با ساعت هوشمند هستند. این دستبندها از موادی ساخته‌شده‌اند که به ساعت هوشمند آسیب نرسانده و جلوه‌ای شیک و مدرن به تیپ شما می‌دهند.

  1. دستبندهای طلای ظریف را انتخاب کنید!

برای استفاده از ساعت هوشمند به همراه دستبند طلا، سعی کنید دستبندهای ظریف‌تر را انتخاب کنید؛ چراکه استفاده از دستبندهای ضخیم و درشت می‌تواند باعث شلوغ شدن دست و از بین رفتن زیبایی ساعت و جلوه استایل شما شود. دستبندهای ظریف و باریک باعث می‌شوند تا ساعت شما به‌خوبی جلوه زیبای خود را نشان داده و از طرفی، دستبندهای ظریف و شیک هماهنگی خوبی با ظاهر لوکس و مدرن ساعت هوشمند دارند.

ساعت‌های هوشمند معمولاً درشت و بزرگ هستند و این دستبندهای ظریف، پارادوکس چشم‌نوازی در کنارشان ایجاد کرده و توجه بیشتری را به مچ دست شما جلب می‌کنند. اگر به دستبندهای طلای طرح دار علاقه دارید، بهتر است از طرح‌های ساده و مینیمال استفاده کنید. طرح‌های شلوغ و پرکار، زیبایی چندانی در کنار ساعت هوشمند نداشته و به‌طورکلی جلوه دستبند طلا و ساعت هوشمند را از بین می‌برند.

  1. تعداد مناسبی از دستبند طلا را در کنار ساعت هوشمند استفاده کنید!

توجه به تعداد دستبندهای طلایی که در کنار ساعت هوشمند می‌پوشید نیز مهم است. استفاده از تعدادی زیاد از دستبندهای طلا می‌تواند باعث شلوغ شدن و از بین رفتن زیبایی دست شما و جلوه ساعت هوشمند شود.

به‌طورکلی، متخصصان حوزه مد و فشن توصیه می‌کنند که از یک الی سه دستبند در کنار ساعت هوشمند استفاده شود. اگر واقعاً جزو افرادی هستید که سبک‌های شلوغ را می‌پسندند، نهایتاً نباید بیشتر از پنج دستبند طلا را در کنار ساعت هوشمند بپوشید و توجه داشته باشید که دستبندها باید ازنظر رنگ و طرح با یکدیگر هماهنگ باشند.

  1. به هماهنگی رنگ دستبند طلا و ساعت هوشمند دقت کنید!

در دنیای مد و فشن توصیه می‌شود که رنگ دستبند و ساعت با یکدیگر هماهنگی داشته باشند. اگر بند ساعت هوشمند شما رنگی است، بهتر است دستبند طلای خود را به‌گونه‌ای انتخاب کنید که با رنگ آن هماهنگ باشد؛ به‌عنوان‌مثال، اگر بند ساعت شما سورمه‌ای است، دستبند طلای شما نیز باید شامل بند و بافت سورمه‌ای یا آبی باشد یا با نگین‌های هماهنگ با بند ساعت هوشمند، تزیین‌شده باشد. البته گاهی می‌توانید از رنگ‌های مکمل در کنار هم استفاده کرده و به این شیوه رنگ دستبند طلای خود را با ساعت هوشمند، ست کنید.

  1. به هماهنگی جنس دستبند طلا و ساعت هوشمند توجه کنید!

جنس دستبند و ساعت نیز بهتر است باهم هماهنگ باشند؛ مثلاً اگر ساعت هوشمند شما بند چرمی دارد، بهتر است در دستبند طلای شما نیز از چرم استفاده‌شده باشد و برعکس اگر ساعت هوشمند شما بند فلزی دارد، از دستبند کاملاً طلا یا نقره استفاده کنید. البته گاهی می‌شود از این قاعده چشم گوشی کرد و از ترکیب جنس‌های مختلف در کنار هم بهره برد. مخصوصاً در دست آقایان، ساعت هوشمند با بند فلزی، به‌راحتی با دستبندهای چرمی طلا، ست می‌شود.

چند نکته تکمیلی درباره ست کردن دستبند طلا با ساعت هوشمند

هنگام ست کردن دستبند با ساعت هوشمند، نکات تکمیلی دیگری نیز وجود دارد که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد. با رعایت این نکات می‌توانید ظاهری شیک و جذاب داشته و از ست کردن دستبند طلا با ساعت هوشمند خود لذت ببرید:

  • در دنیای مد، مخصوصاً به بانوان توصیه می‌شود که حتماً در کنار ساعت هوشمند از دستبندهای طلای متناسب با ساعت خود استفاده کنند. این کار در درخشش دست بانوان و جلوه دستبند و ساعت آن‌ها مؤثر است.

  • هنگام ست کردن دستبند طلا و ساعت هوشمند، توجه داشته باشید که باید ساعت شما بیشتر از دستبند، درخشیده و در چشم باشد.

  • اگر قصد دارید از چند دستبند طلا در کنار ساعت هوشمند خود استفاده کنید، دستبندها را ازنظر رنگ، جنس و طرح با یکدیگر هماهنگ و ست کنید.

  • در انتخاب دستبند طلا برای ست کردن با ساعت هوشمند، به استایل خود توجه داشته باشید. اگر استایل رسمی دارید، بهتر است از دستبندهای ظریف‌تر و ساده‌تر استفاده کرده و اگر استایل اسپرت دارید، می‌توانید دستبندهای طرح دار و رنگی را نیز انتخاب کنید.

  • اگر ساعت هوشمند و دستبند طلای خود را هنگام ورزش نیز استفاده می‌کنید، بهتر است از دستبندهای طلای بافت یا چرمی ظریف و راحت استفاده کنید تا در حین ورزش، مزاحم شما نشده و آسیبی هم نبینند.

منتخب کاربران

[ad_2]