سودآورترین کسب و کار اینترنتی در ایران [به روز رسانی]

در این مقاله شما را با سودآورترین کسب و کارهای اینترنتی در ایران آشنا می کنیم.

اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی و اینترنتی خانگی را دارید، این مقاله قطعا می تواند به شما کمک کند.

شاید خیلی از شما دوست داشته باشید از اینترنت درآمد میلیونی داشته باشید، شاید در اینترنت تبلیغات زیادی در مورد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی دیده باشید، مثلاً یک شبه می توانید یک مقدار درآمد داشته باشید که چیزی جز تبلیغات نیست.

شما هرگز نمی توانید مسیر چند ماهه را یک شبه طی کنید، اگر فکر می کنید یک شبه درآمد میلیونی اینترنت خواهید داشت، اشتباه می کنید.

اگر می خواهید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید که درآمدزایی داشته باشد، باید حداقل ۲ تا چند ماه را به خودتان اختصاص دهید و برای کسب و کار خود تلاش کنید تا بتوانید آن را به میلیون ها یا ده ها میلیون درآمد در ماه ارتقا دهید.

کسب و کار اینترنتی کار سخت و پیچیده ای نیست و اکثر کسب و کارهای اینترنتی در ایران که به درآمد میلیاردی رسیده اند وقت خود را برای کسب و کار خود می گیرند.

شما برای خودتان یک کسب و کار اینترنتی را از کجا و چگونه آغاز کنیم؟ راه اندازی می کنید و آن را رشد می دهید بعد از یک سال قطعا می توانید به درآمد بسیار بالایی در ماه برسید.

در این مقاله سودآورترین کسب و کارهای اینترنتی ایران را که به میلیاردها در ماه رسیده اند را به شما معرفی می کنیم.

کسب و کارهای اینترنتی زیادی در ایران راه اندازی شده است که برخی از آنها موفقیت های چشمگیری کسب کرده اند.

درآمد حاصل از این کسب و کارها بسیار بالاست و اگر پیگیر باشید می توانید برای خود نیز کسب و کاری راه اندازی کنید.

در زیر تعدادی از کسب و کارهای اینترنتی موفق در ایران را به شما معرفی کرده ایم.

سودآورترین کسب و کارهای اینترنتی در ایران به شرح زیر است:

سودآورترین کسب و کار اینترنتی در ایران را به شما معرفی می کنیم

1_ وب سایت آپارات:

سایت آپارات یکی از پردرآمدترین کسب و کارهای اینترنتی در ایران است. آپارات یک وب سایت اشتراک فیلم است که با اجاره پانل های تبلیغاتی خود درآمد خود را به دست می آورد.

پنل های تبلیغاتی در سایت آپارات شامل موارد زیر می باشد:

تبلیغات در صفحه داخلی

درج ویدیوی تیزر تبلیغاتی

پخش زنده یک رویداد

تبلیغات هوشمندانه

تبلیغات کانال

تبلیغات در 4 ثانیه اول هر ویدیو

تبلیغات صفحه اصلی

میزان درآمد دوربین ها از این پنل های تبلیغاتی است که قیمت هر پنل تبلیغاتی از دو میلیون و 800 هزار تومان در ماه تا 25 میلیون تومان متغیر است.

میانگین درآمد ماهانه این وب سایت بالغ بر یک میلیارد تومان است.

2_وب سایت فروشگاه دیجی کالا:

دیجی کالا یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی ایران است، سایت دیجی کالا یک فروشگاه اینترنتی است که محصولات و کالاهای دیگران را به فروش می رساند.

یعنی می توان گفت فروشگاه دیجی کالا نمونه ای از سیستم همکاری در فروش است که با این ایده توانسته به درآمدهای ماهانه چند میلیاردی دست یابد.

تعداد ورود روزانه به این فروشگاه اینترنتی بیش از 2 میلیون بازدید در روز بوده و بیش از 90 درصد سهم بازار فروش آنلاین در ایران را به خود اختصاص داده است.

سایت دیجی کالا بعد از گوگل و آپارات یکی از پربازدیدترین سایت هاست.

3_ وب سایت محمد جانبلاغی:

وب سایت محمد جانبلاغی یکی از وب سایت های نوپا و جدیدی هست که در مدت زمان کوتاهی توانست به بزرگ ترین وبسایت در زمینه ارائه خدمات طراحی سایت و سئو سایت در ایران تبدیل شود.

وب سایت محمد جانبلاغی الان در بین کاربران اینترنت ایرانی خیلی محبوب است و هرروز هم بر تعداد کاربران سایت افزوده می شود.

سایت محمد جانبلاغی با سایت های بزرگی همچون دیجی کالا و آپارات برابری می کند.

4_ وب سایت نتبرگ:

سایت نتبرگ یکی از معروف ترین و بزرگترین سایت های تخفیف گروهی در ایران است که روزانه تعداد زیادی نتبرگ ارائه می دهد.

نرخ کمیسیون در این وب سایت بین 30 تا 50 درصد مبلغ هر سند می باشد. اگر به این وب سایت مراجعه کنید و تعداد صفحات نت و خریداران را مشاهده کنید، می دانید که درآمد این سایت بیش از 800 میلیون تومان در ماه خواهد بود.

5_ وب سایت باشگاه:

وب سایت باشگاه یکی از سایت های قابل اعتماد در بین کاربران شبکه های اجتماعی است و درآمد حاصل از این سایت از طریق بسته تبلیغاتی است.

پکیج تبلیغاتی سایت در فواصل یک هفته 15 روز در یک ماه ارائه می شود. درآمد یک وب سایت بالغ بر 500 میلیون تومان در ماه است. می توان گفت سایت کلاب یکی از سودآورترین کسب و کارهای اینترنتی در ایران است.

6_سایت زرین پال:

وب سایت زرین پال یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین وب سایت های درگاه پرداخت آنلاین است و اکثر کسب و کارهای اینترنتی برای داشتن درگاه آنلاین از خدمات این وب سایت استفاده می کنند.

این وب سایت بر اساس نیاز مدیران و کاربران کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین در زمینه پرداخت و دریافت وجه ایجاد شده و خدمات مختلفی را به کاربران خود ارائه می دهد.

مدل های رایج کسب و کار اینترنتی در ایران:

1_ فروشگاه های آنلاین رایج:

اولین و معروف ترین مدل کسب و کار اینترنتی در ایران، ایجاد فروشگاه اینترنتی است. اگر می خواهید یک فروشگاه اینترنتی برای خود راه اندازی کنید، فقط باید محصولات و خدماتی برای فروش در اینترنت داشته باشید.

البته لازم نیست خودتان محصولات و خدمات داشته باشید، مدل های زیادی برای ایجاد فروشگاه اینترنتی وجود دارد که سودآورترین آن ها سیستم همکاری در فروش است. در این سیستم فروش وابسته، شما محصولات و خدمات را به افراد دیگر می فروشید و از هر فروش پورسانت دریافت می کنید.

به این ترتیب وب سایت دیجی کالا و بامیلو به میلیاردها در ماه رسید.

2_ دانلود وب سایت:

یکی دیگر از روش های کسب و کار اینترنتی در ایران، ایجاد وب سایت های دانلودی است. سایت های دانلود در ایران یکی هستند

پی سی دانلود و میهن دانلود لازم به ذکر است که این وب سایت یکی از موفق ترین سایت های دانلود در ایران می باشد.

3- وب سایت های محتوا گرا:

وب سایت های تولید محتوا یکی از سودآورترین روش ها هستند. این وب سایت ها روزانه بازدیدکنندگان زیادی دارند.

اگر به سایت الکسا مراجعه کنید، می بینید که وب سایت های تولید محتوا نسبت به سایر سایت ها بازدید بیشتری دارند و اکثر وب سایت های پربازدید در ایران جزو این دسته از سایت ها هستند.

اگر یک وب سایت تولید محتوا راه اندازی کنید، می توانیم مخاطبان و بازدیدکنندگان زیادی را جذب کنیم.

شما می توانید از این سایت ها به روش های مختلفی از جمله فروش گزارش، فروش ارجاع، تبلیغات کلیکی و بنری و غیره درآمد کسب کنید.

از مشکلات این مدل کسب درآمد از طریق اینترنت می توان به نیاز به زمان، پول و نیروی انسانی اشاره کرد، پربازدیدترین وب سایت بودن کار آسانی نیست.

از نمونه های تولید محتوا و وب سایت های پربازدید می توان به ورزش 3، فارس نیوز، خبرآنلاین، عصر ایران اشاره کرد که مدل درآمدی آنها از طریق فروش آگهی، نمایش بنر و آگهی، فروش ارجاع و رپورتاژ است.

4_ وب سایت های آموزشی و فروش خدمات:

یکی از سودآورترین و محبوب ترین مدل های کسب و کار اینترنتی در ایران راه اندازی وب سایت های فروش اطلاعات و تخصص است.

اطلاعات، تجربه و تخصص شما در هر زمینه ای می تواند درآمد بسیار بالایی در ماه برای شما به ارمغان بیاورد، افراد زیادی هستند که می خواهند در موقعیتی که در حال حاضر در آن هستید قرار بگیرند و این افراد حاضرند برای آنها پول به شما بدهند. .

اگر تخصص خود را شناسایی کنید، ایجاد یک وب سایت آموزشی بسیار ساده و آسان است و می توانید درآمد زیادی در ماه داشته باشید.

آموزش یکی از خاص ترین و پردرآمدترین مقوله های کسب و کار اینترنتی ایران است و بسیاری از وب سایت های معتبر در ایران ماهانه درآمد زیادی کسب کرده اند.

این مدل کسب و کار اینترنتی در ایران یکی از رایج ترین و سودآورترین مدل های کسب و کار اینترنتی در دنیاست که برای راه اندازی این مدل کسب و کار نیاز به سرمایه زیادی ندارید.

اگر در هر زمینه ای مانند روانشناسی، بدنسازی، موضوع خاص و … تخصص دارید، می توانید درآمد بالایی از آن کسب کنید.

اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز دارید اما نمی دانید از کجا شروع کنید، سرمایه لازم برای راه اندازی آن را ندارید، به شما پیشنهاد می کنم کسب و کار اینترنتی مبتنی بر آموزش خود را راه اندازی کنید.

شما می توانید تجربه و مهارت های خود را بیابید و در هر زمینه ای که دوست دارید و در رشته تحصیلی خود کار کنید.

اگر قصد دارید از طریق اینترنت درآمد میلیونی داشته باشید، پیشنهاد می کنم مقاله چگونه از طریق اینترنت پولدار شوید را مطالعه کنید.

5_تبلیغات و وب سایت های نیازمندی:

یکی دیگر از مدل های کسب و کار اینترنتی در ایران ایجاد وب سایت ها و ادعاهای تبلیغاتی است.

وب‌سایت‌هایی که می‌توانید آگهی‌های خود را برای دیدن دیگران ارسال کنید، برخی از بهترین مدل‌های با درآمد بالا هستند.

برای اجرای این وب‌سایت‌ها، باید افراد را وادار کنید تا شما را پیدا کنند. در حال حاضر وب سایت های زیادی هستند که با این استراتژی به درآمد ماهیانه بسیار بالایی دست یافته اند که می توان به دیوار و ترومپت به عنوان نمونه ای از این وب سایت در ایران اشاره کرد.

6_ راه اندازی وبلاگ و خدمات شبکه های اجتماعی:

از دیگر انواع کسب و کار اینترنتی در ایران می توان به وب سایت های وبلاگی و شبکه های اجتماعی اشاره کرد.

از وب سایت های شبکه های اجتماعی مانند آپارات، کلاب، نماشا و تماشا یا وب سایت های وبلاگ نویسی مانند میهن بلاگ، پارس بلاگ، بلاگفا و غیره نام می بریم.

اگر ایده تمیزی داشته باشید قطعا می توانید به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید تنها مشکل راه اندازی این وب سایت ها این است که زمان و حوصله زیادی می طلبد.

نتیجه:

در این مقاله شما را با نمونه های موفق کسب و کار اینترنتی در ایران آشنا کردیم و دیدید که درآمد حاصل از این کسب و کار چقدر است.

اگر شما نیز قصد دارید یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید و آن را به میلیون ها درآمد ماهانه افزایش دهید، باید همین الان شروع کنید.

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود به زمان، صبر و حوصله نیاز دارید. دلیل اصلی شکست بسیاری از افراد پس از راه اندازی کسب و کار آنلاین این است که می خواهند یک شبه ثروتمند شوند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید، توصیه می کنم هرگز به کسب و کارهای اینترنتی سر نزنید، اگر حوصله دارید همین الان کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید، همین امروز کسب و کار من را راه اندازی کنید.

اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارید، توصیه می کنم از آموزش کسب درآمد آنلاین به صورت رایگان دیدن کنید.

اگر این مقاله را نخوانده اید، توصیه می کنم یک بار آن را به طور کامل بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید