شکست یک پست در اینستاگرام به چه معناست؟ و راه های پیشگیری چیست؟

شکست یک پست در اینستاگرام به چه معناست؟  و راه های پیشگیری چیست؟


از آنجایی که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب است، طبیعتا هدف آن جلب رضایت کاربران است. به عبارت دیگر، اگر اینستاگرام تشخیص دهد که محتوایی برخلاف میل کاربران نمایش داده می شود، سعی می کند پست را برای کاربران نمایش ندهد. در این راستا، راهکارهای متعددی برای تحریم صفحاتی که قوانین این شبکه اجتماعی را نقض می کنند، تدوین شده است. شکست اینستاگرام یکی از این استراتژی هاست. در این مقاله می خواهیم در مورد شکست پست های اینستاگرام و راه های جلوگیری از آن صحبت کنیم، با ما همراه باشید.

شکست در اینستاگرام به چه معناست؟

فلاپ یکی از جریمه هایی است که اینستاگرام برای صفحات متخلف اعمال می کند. هر صفحه ای ممکن است شکست بخورد. صفحه ای که این مشکل را داشته باشد اعتبار خود را از دست می دهد و این امر تعداد بازدیدکنندگان پست های صفحه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.
فلاپ که به زبان انگلیسی نوشته می شود به معنای شکست است. با توجه به نحوه اجرای این استراتژی، کلمه شکست تا حد زیادی دقیق است. وقتی پست‌های شما با شکست مواجه می‌شوند، فقط گروه منتخبی از دنبال‌کنندگان شما می‌توانند پست توهین‌آمیز را ببینند و بقیه افراد نمی‌توانند. این باعث افزایش لایک، کامنت یا بازدید پست نمی شود، بلکه لایک و کامنت کاهش می یابد.

علت شکست پست های اینستاگرام چیست؟

قوانین اینستاگرام تولیدکنندگان محتوا را ملزم به رعایت آنها می کند و پیروی از این قوانین در نهایت امنیت کاربران را بهبود می بخشد و از سرقت محتوا از سایر کاربران جلوگیری می کند. بیایید اکنون به برخی از اقداماتی که باعث شکست اینستاگرام می شود نگاهی بیندازیم:

1. استفاده از انفالویاب

اینستاگرام فعالیت غیرعادی را در صفحه شما تشخیص می دهد و در صورت استفاده از برنامه های لغو فالو یا سایر برنامه هایی که نیاز به دسترسی به حساب اینستاگرام شما دارند، شما را جریمه می کند.

2. استفاده بیش از حد از شکلک ها در نظرات

در نگاه اول، گذاشتن نظر در زیر یک پست جالب و فانتزی به نظر می رسد و نشانه تعامل بالای کاربر در صفحه است. اما باید در نظر داشته باشید که جدا از کامنت، محتوای کامنت نیز بسیار مهم است. اینستاگرام نظرات بدون متن و فقط شکلک ها را به عنوان هرزنامه می شناسد. اگر از شکلک ها در نظرات بیش از حد استفاده شود، می تواند مضر باشد و پست را اسپم نشان دهد.

3. پس از انتشار پست، آن را ویرایش کنید

اگر پستی که در اینستاگرام منتشر می کنید تعامل زیادی در صفحه شما داشته باشد، می تواند وارد فضای اکسپلورر و هشتگ شود. اما اگر پست را ویرایش کنید، تعامل پست مورد نظر پس از انتشار حذف می شود و آمار صفر می شود و تعامل دوباره از ابتدا شروع می شود. بنابراین اگر پست بعد از انتشار ویرایش شود با شکست مواجه خواهد شد.

4. عدم تعامل با مخاطبین در صفحه

تعامل با فالوورها مزایای زیادی دارد و در صفحه فروشگاه اینستاگرام بسیار مهم است. همه صاحبان صفحه باید فالوورهای خود را در نظرات مشارکت دهند تا از شکست اینستاگرام جلوگیری کنند، بنابراین تا حد امکان به نظرات سایر کاربران پاسخ دهید. یکی دیگر از استراتژی های جالب برای جلوگیری از شکست، پین کردن نظرات کاربران است.

5. ارسال پست های خود به ایمیل مستقیم دیگران به روشی غیر معمول

ارسال همزمان چندین پست به DM افراد دیگر ایده خوبی نیست، زیرا الگوریتم های اینستاگرام این مورد را به عنوان هرزنامه علامت گذاری می کنند و در نتیجه ممکن است پست های شما عملکرد خوبی نداشته باشند. به یاد داشته باشید که ارسال پست های خود به آدرس های مستقیم دیگران به روشی غیرعادی می تواند عواقب بدتری نسبت به شکست اینستاگرام داشته باشد.

6. پست های زیادی ارسال کنید

اگر چندین پست پشت سر هم ارسال کنید، ممکن است فالوورهای شما آن را دوست نداشته باشند. اگر پست های شما برای آنها جالب نباشد، ممکن است تعامل کاربران با صفحه شما کاهش یابد. بنابراین، سعی کنید برای جلوگیری از شکست اینستاگرام، مرتب پست نکنید.

7. سرقت ادبی

همه ما می دانیم که اینستاگرام فوق العاده هوشمند است و اگر تشخیص دهد که پست ها و محتوای شما تکراری هستند، شما را جریمه می کند. بنابراین سعی کنید پست های منحصر به فرد ارسال کنید و از ارسال پست های تکراری خودداری کنید.

روش هایی برای جلوگیری از شکست پست های اینستاگرام

بیشتر بخوانید:نکاتی برای رفع اکشن بلاک اینستاگرام

برای جلوگیری از شکست پست اینستاگرام خود، باید قوانین و دستورالعمل های اینستاگرام را دنبال کنید. در صورت رعایت قوانین و دستورالعمل های اینستاگرام از جریمه های این شبکه اجتماعی معاف خواهید شد. چندین استراتژی وجود دارد که می توانید برای محافظت از صفحه خود در برابر جریمه شدن توسط اینستاگرام استفاده کنید. برخی از این استراتژی ها به شرح زیر است:

1. افزایش کیفیت پست ها

ایجاد محتوای جذاب، چشم نواز و کاربردی راهی عالی برای جلوگیری از شکست اینستاگرام است. البته برای اینکه اینستاگرام هیچ ارتباطی با صفحه شما نداشته باشد، علاوه بر اجتناب از استفاده از محتوای کپی شده، باید کیفیت پست های خود را نیز افزایش دهید. توجه داشته باشید که محدودیت پست وجود دارد، بنابراین سعی کنید برای جلوگیری از جریمه زیاد پست نکنید.

2. استفاده از هشتگ ها را تغییر دهید

هشتگ ها تاثیر بسزایی در موفقیت یا شکست صفحه شما دارند. به همین دلیل است که حتما باید بهترین روش های استفاده از هشتگ ها را بررسی کنید. برای این کار می توانید از رقبای معروف خود کمک بگیرید. هرگز از هشتگ های ممنوعه استفاده نکنید.

3. فعالیت طبیعی

از انجام اقداماتی که منجر به مسدود شدن حساب شخصی یا تجاری شما می شود خودداری کنید، مانند خرید فالوور برای صفحه خود. این ممکن است شامل استفاده از ربات های مختلف، ارسال هرزنامه و خرید لایک، کامنت و فالوور جعلی باشد

4. مشکل را تشخیص دهید

اگر با مشکل اینستاگرام مواجه شدید، ابتدا مشکل را شناسایی کنید. شما باید استراتژی های خود را دوباره ارزیابی کنید و در صورت لزوم برنامه خود را تغییر دهید. حتی اگر هنوز با چنین موقعیتی مواجه نشده اید! بسته به میزان کاهش صفحه شما، این تغییرات ممکن است بسیار جزئی یا بسیار مهم باشد.

تفاوت بین شکست خوردن و شاد بودن چیست؟

تا اینجا در مقاله متوجه شدیم که فلاپ اینستاگرام چیست و چگونه از آن اجتناب کنیم. در این بخش از مقاله به تفاوت فلاپ اینستاگرام و فلاپ می پردازیم. با مطالعه این بخش به راحتی می توانید تفاوت این دو را تشخیص دهید. ابتدا باید این را بفهمید اینستاگرام مبارک بین این دو چه فرقی هست؟

احیای اینستاگرام

شاد بودن مجازات دیگری است که اینستاگرام برای مدیریت کاربرانش اعمال می کند. اکثر مردم به اشتباه فکر می کنند که این پنالتی سقوط اینستاگرام است. اما باید بگوییم که فلاپ با شادی متفاوت است. تفاوت شاد و فلاپ در این است که در فلاپ تنها بخش کوچکی از فالوورهای شما می توانند پست های شما را ببینند. با این حال، هنگامی که اینستاگرام حساب شما را فعال می کند، همه دنبال کنندگان شما می توانند پست های شما را ببینند. اما اگر هشتگ را در پست خود قرار دهید، پست های شما در صفحه هشتگ اینستاگرام اکسپلورر نمایش داده نمی شود.

به عبارت دیگر، هنگامی که حساب شما فعال می شود، اگر از هشتگ در یک پست استفاده کرده باشید، پست شما در لیست هشتگ مربوطه ظاهر نمی شود. بنابراین، این تفاوت بین باحال بودن و شکست خوردن در اینستاگرام است. در هر صورت، باید به فکر رفع مشکل باشید تا صفحه شما بیش از پیش خراب نشود.

آخرین کلمه

یکی از عواقب زیر پا گذاشتن قوانین اینستاگرام همانطور که در متن مقاله توضیح داده شد، عدم موفقیت پست هاست. می توانید از روش های ذکر شده در این مقاله برای رفع مشکل کرش اینستاگرام که برخی از صفحات اینستاگرام به صورت عمدی یا ناخواسته تجربه می کنند استفاده کنید. تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا در این مقاله به طور مفصل درباره خرابی اینستاگرام به همراه نکاتی برای جلوگیری از آن توضیح دهیم. در صورت داشتن هرگونه سوال، پیشنهاد یا انتقاد در رابطه با شکست اینستاگرام می توانید نظرات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید متشکریم.