قابلیت جدید اینستاگرام امکان حذف و شناسایی اکانت‌ های فیک را امکان پذیر میسازد

قابلیت جدید اینستاگرام امکان حذف و شناسایی اکانت‌ های فیک را امکان پذیر میسازد


کمپانی مادر و سازنده اینستاگرام یعنی متا اعلام کرده که اخیرا ویژگی جدیدی را برای اینستاگرام درنظر گرفته است که با استفاده از این ویژگی میتوانید تمام اکانت های جعلی که شمارا جزو فالوور های خود دارند را شناسایی و آنها را پاکسازی کنید. این ویژگی میتواند انقلاب خوبی برای شناسایی و مدیریت بهتر کاربران دنبال کننده باشد زیرا قادر به درک بهتر اکنت های دنبال کننده خواهید بود.

اخیرا متا اعلام کرده که توانسته به ویژگی جدیدی مربوط به شناسایی اکانت های اسپم دسترسی پیدا کند که با استفاده از ان کاربران میتوانند حساب های جعلی و فیک را شناسایی و آنها را حذف کنند. این موضوع سبب شده تا محتواهایی که خلاق قوانین اینستاگرام هستند به شکل بهتری شناسایی و به صاحبان اکانت ها اطلاع رسانی شدهد. ناگفته نماند که از طریق این قابلیت میتوانید حساب خود را از اکانت های اسپمی که قصد دارند شما را به سمت مسدودسازی پیج سوق دهند خلاص شوید.

کاربران اینستاگرام در حقیقت با استفاده از این ویژگی جدید قادر خواهند بود تامحتواهای اسپم را در تمام بخش های اینستاگرام از جمله کامنت‌ ها، تگ‌ ها، فالوور ها و حتی بازدید های استوری‌ ها زیر نظر داشته باشند و به‌راحتی اکانت‌ های فیک را شناسایی و اقدام به حذف آنها نمایند. نظر شما نسبت به این خبر چیست؟ ایا زین پس میتوان از شر گزارش های جعلی خلاص شد یا خیر؟ باما همراه باشید و نظر خود نسبت به این خبر را باما به اشتراک بگذارید.

منتخب کاربران