مهارت های کسب درآمد اینترنتی با تلفن همراه خود میلیاردر شوید!!!

مهارت های کسب درآمد اینترنتی با تلفن همراه خود میلیاردر شوید!!!


13 جولای 1402

22 بازدید

ما در دنیایی زندگی می کنیم که اینترنت در همه جا وجود دارد، یعنی ارتباط با تمام دنیا فقط با تلفن همراه امکان پذیر است و با ورود ویروس کرونا به جریان زندگی انسان، شکل ارتباط و حتی پول- ساخت تغییر کرده است سبک زندگی و بازار شکل تازه‌ای به خود گرفت و مهارت‌های پول‌سازی جدیدتری مانند مهارت‌های کسب درآمد اینترنتی به دنیا معرفی شد.

این باور قدیمی که توسط بزرگان منتقل شده است اخیراً به یکی از موضوعات مورد بحث زندگی روزمره هر انسانی تبدیل شده است، یعنی اگر می خواهید درآمد بیشتری کسب کنید، باید در دانشگاه ها و مدارس نمره بالاتری بگیرید.

به این عکس با دقت نگاه کنید!

مت والش، نویسنده آمریکایی این توئیت را درباره دانشگاه نوشت:

او گفت سیستم دانشگاهی گران ترین کلاهبرداری در جهان است، فقط مردم را احمق تر می کند و مهارت های مفیدی را به آنها نمی آموزد.

ایلان ماسک (ثروتمندترین مرد جهان) نیز در تایید سخنان خود نوشت که امروزه می توانید هر چیزی را که بخواهید به صورت آنلاین یاد بگیرید.

جالب است که آنها این را در مورد دانشگاه های بزرگی مانند هاروارد و استنفورد می گویند …

در نتیجه فقط می توان گفت که امروزه تحصیلات دانشگاهی برای کسب درآمد چندان مفید نیست، بنابراین باید از یک تفکر جدید استفاده کرد.

در همین حال، کرونا این روندها را تقویت کرد و میلیون ها کسب و کار اینترنتی راه اندازی شد، سبک درآمدزایی تغییر کرد و تعداد افراد ثروتمند افزایش یافت.

در زیر برخی از مشاغل پولساز در اینترنت را ارائه خواهیم کرد:

هجوم مردم در سراسر دنیا به اینترنت باعث شد تا سایت های زیادی با عناوین مختلف ایجاد شود و فروش قالب ها، طراحی و حتی آموزش در این زمینه رواج پیدا کند به عنوان مثال برای هر جدید قالب های متفاوت و جدیدی به طور ویژه ایجاد می شد. مفهوم محتوا برای راه اندازی اولیه انواع مختلف آموزش در سایت شخصی انجام شد که پس از آن خرید و فروش سایت نیز رونق گرفت.

2- آموزش در پلتفرم های مختلف مانند اینستاگرام:

پلتفرم های مختلفی برای کسب درآمد وجود داشت اما در این بین اینستاگرام از محبوبیت بیشتری نسبت به رقبای خود برخوردار شد و یادگیری نحوه کسب درآمد از بخش های مختلف آن یکی از مهمترین موضوعات بود.بخش های جذاب مانند پست های روزانه و استوری به صورت کاملا حرفه ای آپدیت های جدید برای کیفیت بیشتر محتوا ایجاد شد اگر به دنبال آموزش حرفه ای و درآمدزایی از طریق اینستاگرام هستید، بازدید از آموزش اینستاگرام با حمید صباغی را فراموش نکنید.

3- آموزش های آنلاین مانند اسکای روم و…

نحوه تدریس دوره ها تغییر کرد و از دوره های حضوری به دوره های آنلاین تبدیل شد، بنابراین باید روشی جایگزین و مناسب برای تدریس پیدا می شد و به همین دلیل شروع به تدریس و فروش دوره های آنلاین در اپلیکیشن ها و سایت های مختلف کردند.

4- درآمد از طریق ارز دیجیتال:

آزادی تایمز که به دلیل دورکاری برای جلوگیری از کرونا برای همه ایجاد شد، تجربه کار جدیدی به نام ارزهای دیجیتال را به همراه داشت. بسیاری از مردم فکر می کردند که در این راه موفق خواهند شد، بنابراین دوباره بحث درآمدزایی از طریق آموزش و حتی سرمایه گذاری از اینجاست. چگونه به وجود آمد کامل و کوتاه ترین مقاله ارز دیجیتال را بخوانید.

5- بازاریابی دیجیتال:

بازاریابی آنلاین و دیجیتالی یکی از پرطرفدارترین و پرطرفدارترین حرفه های کسب درآمد آنلاین است. این یک مهارت به دست آمده از تجربه و دانش است که به شما می گوید چگونه بر مخاطبان فروش تاثیر بگذارید. انواع آموزش ها و دوره های آموزشی برای این منظور گردآوری و آماده شده است، اگر اطلاعات دقیق تری در مورد دیجیتال مارکتینگ می خواهید مطالعه مقاله بازاریابی اینترنتی را فراموش نکنید.

نتیجه:

در این مقاله شما را با انواع درآمد از طریق اینترنت آشنا کردیم و از باورهای قدیمی در مورد کسب درآمد از این راه دوری کردیم و در بین همه این موضوعات مهمترین موضوع پشتکار و کسب مهارت است زیرا بدون این دو دلیل، روند پیشرفت و درآمدزایی امکان پذیر نخواهد بود شما بسیار کوتاه خواهید بود.