موسس و مدیر عامل اصلی صرافی بایننس استعفا داد

موسس و مدیر عامل اصلی صرافی بایننس استعفا داد

[ad_1]

چندی پیش به خبر مربوط به بلومبرگ و بایننس تحت عنوان “بلومبرگ نیوز به دنبال بیش از 4 میلیارد دلار از بایننس برای پایان دادن به پرونده جنایی است” اشاره شد و حال با گذشت چندین روز از انتشار این خبر مدیرعامل اصلی بایننس استعفای خود را اعلام کرد.

فهرست مطالب

به تازگی شبکه CNBC گزارشی را منتشر نموده که نشان میدهد مدیر عامل صرافی محبوب بایننس یعنی Changpeng Zhao از سمت خود استعفا داده است و این موضوع از جایی نشات میگیرد که انگار همکاری او با دولت آمریکا به توافق نشته است. در خبری که در گذشته منتشر شده بود صرافی بایننس باید چیزی معادل 4 میلیارد دلار جریمه پرداخت میکرد که با این توافق و استعفا هزینه مربوط به 50 میلیون دلار کاهش یافت. همچنین Changpeng Zhao هم اکنون به نقص قوانین بین المللی پول شویی متهم است که باید به زودی شاهد محاکمه جدید او در دادگاه های جهانی باشیم زیرا بسیاری از شبکه های جهانی بر این باور هستند که Changpeng Zhao برای دور زدن تحریم های مختلف و فشار های اقتصادی دست به اقدامات ناخوشایندی زده است.

موارد ذکر شده در کنار جریمه های سنگینی که از سوی دولت آمریکا برای بایننس درنظر گرفته شده بود در نهایت سبب استعفای Changpeng Zhao شد. نظر شما عزیزان نسبت به این موضوع چیست ؟

منتخب کاربران

[ad_2]