نحوه خرید ولورانت پوینت + ارزان ترین روش های خرید کدامند؟

نحوه خرید ولورانت پوینت + ارزان ترین روش های خرید کدامند؟


قطعا طی این چند سالی که بازی ولورانت توسط رایوت گیم به دنیای بازی عرضه شد،‌در خارج و داخل ایران طرفدار های بسیاری کسب کرد و خیلی سریع تبدیل شد به یکی از بازی های محبوب گیمر های کامپیوتر و سبک شوتر.
مسلما یکی از تفاوت های اصلی ولورانت با رقیب با اصالت تر خودش یعنی کانتر استرایک،گرافیک بهتر و گیم پلی هیجان انگیز تر میباشد،به لطف گرافیک این بازی ما شاهد آیتم هایی مانند نایف های رنگی با افکت های ویدیویی جذاب هستیم،ولی تنها راه دریافت این ایتم ها ولورانت پوینت میباشد اما با توجه به قیمت ارز در کشور ما،قطعا برای طرفداران ولورانت در داخل ایران خرید ولورانت پوینت دشوار خواهد بود.

پس با ما در این مقاله با ما همراه باشید تا بپردازیم به ارزون ترین روش های خرید ولورانت پوینت در ایران.

نحوه خرید ولورانت پوینت ارزان

برای خرید ولورانت پوینت داخل ایران با قیمت پایین و مناسب،شما میتوانید از 4 راهکار پایین استفاده کنید که به ترتیب موثر بودن نوشته شده اند،پس حتما در نظر داشته باشید که به نوبت مراحل پیش ببرید تا بتوانید اکانت خود را با قیمت مناسب پر از ولورانت پوینت کنید.

1.ریجن اکانت خود را تغییر دهید

ریجن اکانت تقریبا تمامی بازی ها نقش بسیار مهمی در تغییر قیمت ایتم های درون بازی دارد.
برای مثال در فورتنایت برای خرید ویباکس بر روی ریجن امریکا شما باید حدود ۸ دلار بپردازید،این عدد در ریجن ترکیه به حدود ۵۰ لیر کاهش پیدا میکند!
در ولورانت نیز حدود ۲۰ و یا بیشتر ریجن ولورانت پوینت وجود دارد،شما باید توجه داشته باشید که در زمان ساخت اکانت حتما سمت ریجن های معروف بروید،چون ولورانت پوینت تمامی ریجن ها در ایران موجود نمیباشد!
اگر به فکر جیب خودتان هستید،قطعا ریجن ترکیه بهترین انتخاب برای ساخت اکانت میباشد،خرید ولورانت پوینت ترکیه ارزان ترین گزینه در دسترس داخل کشور ما و تقریبا کل دنیا میباشد.

ارزان ترین ریجن خرید ولورانت پوینت

همانطور که گفته شد،ترکیه بهترین ریجن برای خرید ولورانت پوینت میباشد پس اگر قصد جلوه دادن به بازی خود دارید میخواهید مقداری ولورانت پوینت داشته باشید،ترکیه باید انتخاب اول شما باشد.

دیگر ریجن ها مانند سنگاپور نیز قیمت مناسبی دارند اما احتمال دستیابی به پینگ 0 در ایران بیشتر است تا ولورانت پوینت سنگاپور! پس در نظر داشته باشید که بین ریجن ترکیه،اروپا و انگلیس انتخاب کنید و اکانت خود را بنیان گذاری کنید،تا برای خرید ولورانت پوینت ترکیه و اروپا در ایران بتوانید اقدام کنید.

2.از تخفیفات استفاده کنید.

تخفیف گرفتن همیشه برای همه ما لذت بخش بوده و هست،اما متاسفانه چیزی به اسم تخفیف برای هیچگونه از محصولات ارزی ولورانت از طرف رایوت گیم وجود ندارد.
ولی اگر به دنبال خرید ولورانت به شکل کد هستید،تنها راه شما خرید از واسطه های معتبر مثل دیجیکالا،آقاگیم،پلتی میباشد.
واسطه ها،کد هارو به شکل عمده تهیه میکنند و در طی رویداد های مختلف تخفیفات متنوعی بر روی این کد ها اعمال میکنند،پس همیشه گوش به زنگ باشید!

3.مقادیر قدیمی بخرید.

با توجه به تورم و نوسان ارز در ریجن های ارزون قیمت مثل ترکیه و سنگاپور هر یک مدتی از طرف شرکت رایوت گیم قیمت و مقدار ولورانت پوینت ها تغییر پیدا میکند،برخی از فروشگاه ها از قبل ممکن است کد های قدیمی در انبار خود داشته باشند که مسلما ارزون تر میباشند و خرید انها به صرفه تر است،به طور مثال مقدار 115 ولورانت پوینت دیگر توسط رایوت گیم عرضه نمیشود،ولی در بازار با قیمت پایین به فروش میرسد.

4.به صورت کد بخرید.

خرید به صورت کد نه تنها ارزان تر خواهد بود،بلکه امنیت به شدت بالاتری خواهد داشت،زمانی که شما گیفت کارت ولورانت پوینت از فروشگاه هایی مانند اقاگیم و بمبراستور تهیه میکنید،یک کد دریافت میکنید که به راحتی خود شما میتوانید کد بر روی اکانت خود فعال کنید،این یعنی دیگر لازم نیست نگران واسطه ها و امنیت اکانت خود باشید.

در ضمن فروشگاه های معتبر که نماینده رسمی رایوت گیم هستند مانند اقاگیم،کد به صورت عمده و با قیمت پایین تر تهیه میکنند پس در نهایت فروش انها با حاشیه سود کمتر شکل میگیرد و این یعنی خرید ارزان تر ولورانت پوینت.

بهترین روش استفاده از ولورانت پوینت

حالا که موفق شدیم ولورانت پوینت با قیمت مناسب تهیه کنیم،چطوری اصولی و با بیشترین بهره از ان استفاده کنیم؟
در ادامه این مقاله به این موضوع میپردازیم و 2 روش بهینه به شما معرفی میکنیم.

1.بتل پس ولورانت

ولورانت هم مانند بقیه بازی های شوتر معروف مثل فورتنایت،دارای سرویسی به اسم بتل پس و یا گیم پس میباشد.

مثلا زمانی که براس خرید بتل پس فورتنایت اقدام میکنید، یک فصل فورتنایت فرصت دارید که با لول اپ کردن به جوایز دست پیدا کنید.

در ولورانت هم برای هر فصل یک بتل پس عرضه میشود که ۵۰ مرحله دارد و هر یک از این مراحل،یک جایز نفیس و منحصر به فرد خود را ارائه میدهد و معمولا در مرحله ۵۰ و اخر یک نایف دریافت میکنید،همچنین برای خرید بتل پس ولورانت به 1000 ولورانت پوینت نیاز خواهید داشت.

2.نایت مارکت ولورانت

نایت مارکت ولورانت یک رویداد با محدودیت زمانی میباشد که برای هر پلیر یکسری پیشنهادات از اسکین اسلحه،تفنگ و یا دیگر موارد با تخفیف بین ۲۰ تا ۷۰ درصد ارائه میدهد.
نایت مارکت برای هر پلیر به صورت تصادفی میباشد و در هر بار ۶ ایتم به شما نمایش میدهد،یکی از بهترین فرصت ها برای خرید اسکین های کمیاب با قیمت مناسب است.
البته به مقداری شانس و اقبال نیاز خواهید داشت!

در این مقاله سعی کرده‌ایم به بهترین روش های خرید ولورانت پوینت ارزان،یکی از بازی هایی که اخیرا توجه زیادی را به خود جلب کرده‌ بپردازیم،همچنین 2 روش ایده آل برای خرج کرن ان نیز به شما معرفی کردیم.

منتخب کاربران