هارمن پلتفرم صوتی چند دستگاهی Roon را خریداری کرد

هارمن پلتفرم صوتی چند دستگاهی Roon را خریداری کرد


شرکت هارمن که زیر مجموعه ای قدرتمند از سامسونگ بوده و در زمینه الکترونیک صوتی فعالیت داشته اخیرا خرید پلتفرم Roon را تایید کرد. Roon یک پلتفرم پخش کننده موسیقی برای دوست داران موسیقی بوده که به دلیل استفاده از چندین دستگاه در یک محیط میتواند مزایای بسیاری را برای شنونده به همراه داشته باشد.

در حال حاضر هارمن مالک برندهای صوتی AKG، dbx، JBL و Soundcraft در سطح جهانی بوده است که از سال 2017 به صورت جداگانه به فعالیت خود ادامه داد و در طول این سالها شاهد پیاده سازی دانش های خوبی در بخش ایرفون ها و گوشی های هوشمند سامسونگ بودیم.

دیو راجرز که رئیس بخش سبک و زندگی در هارمن بوده اعلام نموده که این شرکت دلیل خرید Roon را ایجاد تجربیات صوتی استثنایی جدید اعلام کرد که به زودی مزایای بیشتری از آن در سراسر جهان منتشر خواهد شد. Enno Vandermeer که مدیر عامل شرکت Roon بوده اظهار داشته است که ترکیب چندین مزایا در مقیاس Roon نیازمند منابع و دستیابی به یک فناوری جهانی بوده که به زودی فعالیت روی آن آغاز خواهد شد..

این برند اعلام نموده که استقلال خود را برای سرمایه گذاری در رشد و آینده کسب و کار موسیقی حفظ خواهد کرد. با این حال تصویر میشود که تخصص این شرکت در زمینه مدیریت داده و قابلیت‌های تعامل با مصرف‌کننده برای همه شرکای هارمن از جمله سامسونگ موبایل بیشتر و بیشتر شود.

منتخب کاربران