والکس کارمزد معامله دو میم‌کوین دوج و شیبا را صفر کرد!

والکس کارمزد معامله دو میم‌کوین دوج و شیبا را صفر کرد!

[ad_1]

کارمزد معامله‌ی دوج و شیبا، از محبوب‌ترین میم‌کوین‌ها میان معامله‌گران ایرانی، در صرافی والکس صفر شد. این صرافی که یکی از فعال‌ترین و معتبرترین صرافی‌های ایرانی به شمار می‌رود، در جدیدترین کمپین خود از این امکان متمایز رونمایی کرده است.

میم‌کوین‌ها طرفداران خاص خود را دارند. این کوین‌ها به دلیل ویژگی جامعه‌محور بودنشان از اخبارهای مختلف تاثیر می‌پذیرند و همین عامل سبب می‌شود تا فراز و فرودهای مختلفی را در بازه‌های زمانی گوناگون تجربه کنند. به این ترتیب بخش قابل توجهی از طرفداران این کوین‌ها به ویژه دوج و شیبا سعی دارند تا در زمان‌بندی مناسب دست به خرید و فروش بزنند و یا به عبارت دیگر از نوسان‌گیری سود ببرند.

یکی از مهم‌ترین موارد برای این دسته از تریدرها میزان کارمزدی است که باید در معاملات خود پرداخت کنند، موردی که تاثیر به سزایی در میزان سود دریافتی آنها دارد، به‌خصوص زمانی که حجم معاملات بالا باشد.

والکس در طرح جدید خود، این امکان را فراهم کرده است تا معامله‌گران دوج و شیبا بتوانند از فرصت‌های بیشتری در خرید و فروش‌های خود بهره‌مند شوند. به این ترتیب کارمزد معامله‌ی این دو میم‌کوین ۰٪ در نظر گرفته شده است.

امکان معامله‌ی این دو کوین در پایه‌بازارهای تومان، تتر و بیت‌کوین فراهم است و همچنین معامله‌گران هم می‌توانند به صورت P2P‌ و هم به‌صورت آنی، آنها را  بدون کارمزد خرید و فروش کنند. لازم به ذکر است حتی کارمزد معامله از طریق بات‌هایی که برای این کوین‌ها ساخته می‌شود نیز صفر درصد در نظر گرفته شده‌است. همچنین کاربران والکس می‌توانند از طریق بخش سکوی معامله والکس نیز اعتبار دریافت کرده و با کارمزد صفر به معامله‌ی این دو میم‌کوین محبوب بپردازند.

نکته‌ی مثبت این طرح سراسری بودن آن در پلتفرم والکس است، به این معنا که افراد با استفاده از هر ابزار و روشی می‌توانند معاملات دوج و شیبای خود را با ۰٪ کارمزد انجام دهند. گفتنی است این طرح در والکس دائمی نبوده و تنها برای مدت محدودی این فرصت در اختیار کاربران والکس قرار گرفته‌ است. والکس زمان دقیق پایان این طرح را اعلام نکرده‌ است و به نظر می‌رسد تریدرها و هولدرهای شیبا و دوج هنوز می‌توانند از این فرصت بهره‌مند شوند.

[ad_2]