کارهای مالی را به اپلیکیشن بانک توریست بسپارید

کارهای مالی را به اپلیکیشن بانک توریست بسپارید


بانک گردشگری اولین بانک تخصصی مسافرتی و گردشگری در ایران است که در سال 1388 فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک با توجه به تغییرات تکنولوژیکی و نیاز مشتریان به زودی استفاده از ابزارهای دیجیتال را آغاز کرد و اپلیکیشن موبایل بانک گردشگری یکی از اجزای اصلی آنلاین و مجازی است. خدمات بانک گردشگری در این مقاله با اپلیکیشن بانک گردشگری و نسخه های مختلف آن بیشتر آشنا می شویم. همچنین Turish Bank Companion را با سایر اپلیکیشن های بانکی مقایسه کرده و در نهایت در مورد روش های نصب و راه اندازی Turish Bank App صحبت خواهیم کرد.

چرا باید از بانک گردشگری و خدمات بانکداری الکترونیک این بانک استفاده کنیم؟

پول را هر طور که دوست دارید انتقال دهید: اپلیکیشن موبایل بانک گردشگری انواع انتقال وجه از حساب های مختلف شما در بانک گردشگری و همچنین از حساب شما به سایر حساب ها در بانک های مختلف را به صورت جامع، متمرکز و یکپارچه فعال کرده است. از این رو نیازی به مراجعه به شعب و حتی دستگاه های خودپرداز نیست و تمامی تراکنش های مالی به مبالغ مختلف تا سقف تعیین شده در قالب ساتنا، پایا و پل با این اپلیکیشن امکان پذیر است.

تمام قبض ها را یکجا پرداخت کنید: مدیریت قبوض آب و برق یکی از کارهای تکراری در زندگی روزمره امروزی است. با استفاده از اپلیکیشن موبایل بانک توریست می توانید به راحتی و به سرعت حساب خود را مدیریت کنید. زیرا ثبت شناسه قبض و پرداخت یکجا آن به راحتی در این اپلیکیشن امکان پذیر است.

تمام حساب ها و کارت های خود را به صورت مرکزی مدیریت کنید: با توریست بانک تمامی حساب ها و کارت های فعال شما در این بانک را به صورت یکپارچه و متمرکز به شما نشان می دهد و می توانید گزارشی جامع از عملکرد هر یک از آنها داشته باشید. از کلیه تراکنش ها، مانده حساب ها، پرداخت های معوق و نقل و انتقال پول. همچنین می توانید روش های پرداخت مستمر را برای حساب های خود تعریف کنید.

فرآیند بررسی ماهیگیری: چک های ماهیگیر دارای مجموعه ای از مراحل ثبت آنلاین، استعلام، تایید، برگشت و انتقال است که می توانید در قسمت اختصاصی آن در اپلیکیشن موبایل بانک توریست انجام دهید.

بسته های شارژ و اینترنت را به راحتی دریافت کنید: اگر قصد خرید بسته های شارژ سیم کارت های اعتباری خود یا خارجی را دارید و یا اگر قصد خرید بسته های اینترنتی سیم کارت های مختلف را دارید، می توانید به اپلیکیشن بانک گردشگری اعتماد کنید. زیرا این اپلیکیشن تمامی اپراتورهای فعال تلفن همراه در ایران را پوشش می دهد و این نیاز را به راحتی برطرف می کند.

اطلاعات کارت، شماره حساب و شبا را به یکدیگر تبدیل کنید: حتما با این مشکل مواجه شده اید که گاهی شماره کارت دارید اما برای انتقال پایا یا ساتنا به شماره شبا و گاهی شماره حساب و بالعکس نیاز دارید. در کنار بانک گردشگری بخش ویژه ای برای تبدیل شماره حساب، شماره کارت و شماره شبا بین یکدیگر وجود دارد که در عرض چند ثانیه کل این فرآیند تبدیل را برای شما انجام می دهد.

با نئوبانک توریستی آشنا شوید: بانک توریست تنها به راه اندازی اینترنت بانک و اپلیکیشن موبایل بانک اختصاصی آن محدود نمی شود. این بانک جهشی بزرگ به سمت نئوبانک شدن برداشته و با راه اندازی برند توبانک وارد این عرصه شده است. آیا شما در اپلیکیشن Tubankشما شعبه مجازی بانک توریستی دارید. توبانک خدماتی مانند سفارش کارت هدیه با طرح شخصی، احراز هویت آنلاین، افتتاح فوری انواع سپرده، حواله های درون بانکی و بین بانکی (ساتنا و پایا)، سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری و ثبت وام ازدواج را به شما ارائه می دهد.

تفاوت اپلیکیشن بانک گردشگری با سایر اپلیکیشن های بانک های ایرانی چیست؟

بانکداری اینترنتی یکی از حوزه هایی است که بانک های ایرانی از طریق اپلیکیشن های بانکی خود وارد آن شده اند و تلاش می کنند تا خدمات متنوع تری را به کاربران خود ارائه دهند. در این میان اپلیکیشن بانک توریست به عنوان یک بانک تخصصی در حوزه گردشگری از نظر فنی و کارایی با تعدادی دیگر از اپلیکیشن های بانکی و مالی کشور قابل مقایسه است. به عنوان مثال در مقایسه بانک همراه توریشی با با بانک مهر ایران باید گفت که اپلیکیشن های بانک گردشگری ایران و بانک مهر، اپلیکیشن های جوانی هستند که توسط بانک های نسبتا تازه تاسیس در صنعت بانکداری دیجیتال راه اندازی شده اند. بنابراین می توان ایده های جدیدی را در این اپلیکیشن ها مشاهده کرد. ایده هایی مانند افتتاح حساب بانکی به صورت آنلاین و آفلاین یا درخواست آنلاین برای وام بانکی. یا یک بانک قدیمی مثل بانک ملی درخواست بانک ملی، ابزارهای سرمایه گذاری با مبالغ کم را بررسی کرد و تورسی بانک نیز خدمات مشاوره مالی و صندوق های سرمایه گذاری را در اپلیکیشن نئوبانک خود ارائه کرد که در بالا ارائه کردیم. پس اگر مشتری توریست بانک هستید، خود را از امکانات اپلیکیشن موبایل توریست بانک محروم نکنید.

چگونه از اپلیکیشن بانک مسافرتی استفاده کنیم؟

اگر در حال حاضر مشتری بانک تورسی هستید و یا به زودی به خانواده بزرگ کاربران این بانک خواهید پیوست، پیشنهاد می کنیم بانک تورسی را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. اگر موبایل یا تبلت اندرویدی دارید، نسخه اندروید موبایل بانک هم در گوگل پلی و هم در اپ استور ایرانی موجود است. اگر یکی از دارندگان آیفون هستید، نگران محدودیت دانلود اپلیکیشن های ایرانی از اپ استور رسمی اپل نباشید. زیرا یک سیب آن یکی سیستم عامل اپ استور ایرانی ios این به شما کمک خواهد کرد همراه بانکداری مسافرتی آیفون آن را به راحتی نصب و استفاده کنید. با اشتراک سیبچه علاوه بر بانک جهانگردی صدها اپلیکیشن ایرانی ios در دسترس شماست.

انتخاب شده توسط کاربران