یا شانس داری یا بیمه ؛ اهمیت داشتن بیمه تجهیزات الکترونیک در روزگار ما

یا شانس داری یا بیمه ؛ اهمیت داشتن بیمه تجهیزات الکترونیک در روزگار ما

[ad_1]

جناب، نوسانات برق شامل گارانتی نمیشه! سرکار خانم، این ضربه‌ای که به ال‌سی‌دی گوشی شما وارد شده تحت پوشش گارانتی نیست! ببخشید ولی این گوشی مشخصه افتاده توی آب‌، گارانتی براتون نمی‌تونه کاری بکنه. از این دست اتفاقات برای همه ما رخ می‌دهد و همیشه جواب یکسان است؛ کاری از دست ما برنمیاد،

در طول روز حوادث مشابه‌ای تجهیزات الکترونیک ما را  تهدید می‌کنند. افتادن و شکستن، نوسانات برق و سوختن، آب‌خوردگی و خیلی حوادث دیگر. برای همین لازمه که فکر کنیم اگر گوشی یا لپ‌تاپ ما  به هر دلیلی آسیب ببیند یا به سرقت برود چه می‌کنیم؟ به این فکر کنیم که اگر این اتفاق برای ما بیوفتد، باید چقدر بابت تعمیرات و خرید دوباره هزینه کنیم؟

با افزایش هزینه‌ی خرید تجهیزات الکترونیک و سرقت آن‌ها، بسیاری از شرکت‌ها تلاش‌ کردند در قالب بیمه‌های تخصصی تجهیزات الکترونیک، راهکاری برای کاهش هزینه‌های خسارات این دستگاه‌ها پیدا‌ کنند. در میان تمام این راهکارها، بیمه دیجی‌پی خدمات و پوشش‌های جامع‌تری دارد. دیجی‌پی از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا به امروز  ۶۵۱۸۰ دستگاه الکترونیکی شامل گوشی، تبلت، لپ‌تاپ و کنسول بازی را تحت پوشش بیمه خود درآورده است که معادل حدودی فروش ۱۵ میلیاردی است.

رایگان شدن هزینه تعمیرات، پوشش کامل سرقت تجهیزات

قطعا وجه تمایز بیمه دیجی‌پی با بیمه‌های مشابه در تعمیرات رایگان تجهیزات با هر نوع صدمه‌ای و پوشش کامل انواع سرقت‌ها بدون قید و شرط است.

بیمه دیجی‌پی تنها بیمه تخصصی تجهیزات الکترونیک است که تعمیرات دستگاه‌های خسارت‌دیده را رایگان و در کمتر از ۴۸ ساعت  انجام می‌دهد. با وجود فرایند آنلاین خرید و اعلام خسارت بیمه دیجی‌پی و دریافت و تحویل دستگاه آسیب‌دیده در  محل بیمه‌گزار، کاربران بیمه دیجی‌پی حتی برای تعمیرات و دریافت خسارت نیازی به جابه‌جایی در سطح شهر هم ندارند.

علاوه بر رایگان بودن تعمیرات بیمه‌ دیجی‌پی، در حالی‌که که اکثر بیمه‌ها برای پوشش سرقت، شکست حرز یا شواهد عینی و پرونده‌سازی‌های قضایی را مبنای اصلی و خط قرمز جبران خسارت قرار می‌دهند، دیجی‌پی با حذف این مانع بزرگ، بخش مهمی از نگرانی‌های بیمه‌گزاران را برطرف کرده است و حتی روش‌هایی مانند جیب‌قاپی و کف‌‌قاپی که شواهد عینی در آن‌ها وجود ندارد را هم تحت پوشش بیمه خود درآ ورده است.

 

منتخب کاربران

[ad_2]