Access Controller برای PS5 در حال حاضر منتشر شده است

Access Controller برای PS5 در حال حاضر منتشر شده است


کمپانی سونی با طراحی کنترلر جدیدی تحت عنوان Access Controller توانسته نظرات جهانی در این زمینه را به سمت خود جذب کند که بدنیست بدانید این دسته قادر به سفارشی سازی و پیاده سازی ویژگی های مختلف روی هر دکمه بوده است که به نسبت نیاز خود میتوانید از انها استفاده کنید.

کنترلر جدید سونی که برای پلی استیشن 5 درنظر گرفته شده با مزایای بسیاری اکنون در سراسر جهان در دسترس بوده است که بدنیست بدانید قیمت این کنترل 89.99 دلار بوده است. این محصول اولین کنترل کننده بازی از سوی سونی به صورت اختصاصی بوده است که از هیچ الگویی الهام گیری نشده و توانسته گزینه های بسیاری را برای سفارشی سازی ارائه دهد.

همانطور که گفته شد Access Controller دارای گزینه های متعددی بوده است که به کاربران این اجازه را میدهد تا روی بخش های مختلفی از دسته که دکمه های خوبی را ارائه میدهد سفارشی سازی های خود را انجام دهند. این محصول از پایه های AMPS برخوردار بوده که میزبان 3 پایه دیگر برای ایمن سازی برخوردار بوده است.

همچنین باید بدانید که امکان فعال یا غیرفعالسازی دکمه ها وجود داشته است که امکان تنظیم حساسیت و دیگر بخش های مرتبط را خواهید داشت. بی تردید قیمت بالای این کنترلر از دید کاربرانی که در کشورهای مختلف نظیر ایران زندگی میکنند کمی ناخوشایند خواهد بود.

منتخب کاربران