Epic Games پیروزی ارزشمندی را بر گوگل بدست آورد

Epic Games پیروزی ارزشمندی را بر گوگل بدست آورد


در روز های گذشته کمپانی اپیک گیمز توانست پیروزی ارزشمندی را در برابر گوگل بدست اورد که این پیروزی در کالیفرنیای شمالی رخ داد. هیئت منصفه دادگاه تشخیص داد که گوگا واقعا در انحصاری سازی محصولات توزیع شده در برنامه های اندروید به شدت دیگر منابع را محدود نموده است و همین امر سبب شد تا اپیک گیمز برای حذف بازی فورتنایت از گوگل پلی و حتی اپ استور به سراغ شکایت از منابع ذکر شده برود.

امروزه برای نصب بازی فورتنایت روی اندروید و آیفون باید از لانچر خود اپیک اقدام شود که این موضوع روی کاهش ورود بازیکنان و سهام اصلی بازی نقش منفی داشته است و همین امر سبب شد تا اپیک برای جلوگیری از شیوع این اقدام دست به شکایت بزند.

دادگاه کالیفرنیای شمالی اعلام کرده که هنوز اقدامی علیه گوگل انجام نداده است و انتظار میرود که که خبر قطعی آن در ماه ژانویه منتشر شود. اکنون کسب و کار قدرتمند گوگل در برابر کمپانی اپیک شکست خورده است و به نظر میرسد که در اینده ای نه چندان دور شاهد قرار گیری بازی فورتنایت در این سرویس ها باشیم. شرکت مادر و سازنده فورتنایت کمپانی اپیک گیمز بوده است که به دلیل شکایت اولیه گوگل از پلتفرم ها حذف شد.

نظر شما نسبت به این موضوع چیست ؟ باما همراه باشید.

منتخب کاربران