Google Play Store به شما امکان می دهد برنامه ها را از راه دور از سایر دستگاه ها حذف یا نصب کنید

Google Play Store به شما امکان می دهد برنامه ها را از راه دور از سایر دستگاه ها حذف یا نصب کنید

[ad_1]

جدیدترین نسخه منتشر شده از Play Store به شما این امکان را میدهد تا گوشی هایی که به یک حساب گوگل متصل هستند را به شکل متفاوتی مدیریت کنید. این مدیریت مربوط به حذف و نصب اپ یا بازی های جدیدی بوده که از طریق دور میتوانید آنها را انجام دهید. بدنیست بدانید ورژن 38.8 برنامه Play Store برای پلتفرم های مختلفی نظیر PC، Auto، Phone، TV و Wear درنظر گرفته شده است.

حال با این بروزرسانی میتوانید برنامه و بازی هایی که روی دستگاه های مختلف با حساب گوگل مشابه نصب بوده است را حذف کنید. رابط کاربری جدید گوگل پلی در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار میدهد که در یک لیست قابل مدیریت و کامپایل شده میتوانید اپ های نصبی روی پلتفرم های ذکر شده را مشاهده کنید.

بدنیست بدانید این ویژگی ممکن است در هنگام مدیریت برنامه های موجود روی Android TV، Android Auto یا Wear OS مفید واقع شود. زیرا از مسیرهای دورتر میتوانید ابزارهایی که نیاز دارید را فعال یا غیرفعال کنید. این ویژگی هنوز در مرحله بتا قرار دارد و برای تمام کاربران عرضه نشده است. به نظر میرسد که قبل از آغاز سال 2024 شاهد فراگیر شدن این ویژگی برای تمام کاربران باشیم. نظر شما نسبت به این بروزرسانی چیست؟ باما همراه باشید.

منتخب کاربران

[ad_2]