Honor Magic 6 Pro به صورت جهانی معرفی شد

Honor Magic 6 Pro به صورت جهانی معرفی شد


شرکت فناوری چینی Honor، محصول جدید خود، گوشی هوشمند Honor Magic 6 Pro را با قابلیت‌های AI پیشرفته به طور جهانی رونمایی کرد. این گوشی دارای قابلیت‌های نوآورانه‌ای چون کنترل از راه دور خودرو تنها با نگاه کردن به صفحه نمایش است.

بارسلونا، اسپانیا – شرکت فناوری چینی Honor در روز یکشنبه، 25 فوریه 2024، در آستانه کنگره جهانی موبایل (MWC) که قرار است از فردا در بارسلونا آغاز شود، از گوشی هوشمند جدید خود، Honor Magic 6 Pro، با قابلیت‌های هوش مصنوعی پیشرفته رونمایی کرد. این گوشی جدید دارای ویژگی‌های نوآورانه‌ای چون کنترل از راه دور خودرو توسط کاربر تنها با استفاده از نگاه به صفحه نمایش گوشی است.

این ویژگی تجربی ردیابی چشم با هوش مصنوعی که به کاربران امکان می‌دهد تنها با نگاه کردن به صفحه نمایش گوشی، خودروی خود را باز و حرکت دهند، پیش از این در چین در دسترس بود و اکنون شرکت در تلاش است تا آن را به صورت تجاری در سایر کشورها نیز ارائه دهد.

Honor که در نوامبر 2020 توسط Huawei Technologies به شرکت دولتی Shenzhen Zhixin New Information Technology Co فروخته شد، پیش از این گوشی جدید خود را تنها در چین عرضه کرده بود. همزمان با افزایش علاقه به هوش مصنوعی تولیدی، شرکت‌های فناوری امیدوارند که بازار راکد گوشی‌های هوشمند را تحریک کنند.

علاوه بر این، Honor در حال کار بر روی ادغام مدل زبان بزرگ LlaMA 2، ابزاری مشابه با ChatGPT، به صورت جهانی در گوشی‌های خود است. در سال 2023، Apple با سهم 17.3 درصدی و Honor با سهم 16.8 درصدی، بزرگترین سهم‌ها را در بازار گوشی‌های هوشمند چین داشتند.

منتخب کاربران